Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 368922
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Kinga cała we łzach... Co się stało?

Po tym, jak Kinga (Katarzyna Cichopek-Hakiel) przyłapie Piotrka (Marcin Mroczek) na zdradzie na tarasie własnego domu, będzie gotowa zabić męża! Teściowa Maria (Małgorzata Pieńkowska) weźmie jej stronę i powie, że ma ochotę zrobić to samo!

Jak informowaliśmy jako pierwsi w Polsce, w 1536. odcinku "M jak miłość“ (emisja w poniedziałek 26 października o godz. 20.55 w TVP2) zszokowana Kinga na własne oczy zobaczy, jak Piotrek całuje się na tarasie domu przy Deszczowej ze swoją koleżanką z pracy Kamilą (Anna Gorajska). Natychmiast zrobi krok w tył i - niezauważona - z piskiem opon ruszy w kierunku Grabiny.

"Nadal bardzo cię kocham"

Reklama

W tym czasie Zduński jasno da Kamili do zrozumienia, że nie planuje niczego zmieniać w swoim życiu uczuciowym. Kulturalnie pożegna koleżankę i sięgnie po telefon, by w końcu porozmawiać z żoną.

Tyle że Kinga znów nie odbierze połączenia od niego. Wściekła i zalana łzami będzie mknąć w kierunku rodzinnej posiadłości Mostowiaków, nie zważając na przepisy ruchu drogowego.

"Kinga, nie odbierasz ode mnie telefonów, więc może tak... Przepraszam... Przepraszam cię za wszystko i proszę cię, wróć do domu... Może teraz trudno ci w to uwierzyć, ale ja nadal bardzo cię kocham"... - taki tekst Piotrek nagra na poczcie głosowej żony.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje