Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 388494
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Katarzyna Cichopek zniknie z serialu?

Katarzyna Cichopek popularność zyskała dzięki roli Kingi Zduńskiej w serialu "M jak miłość". W hicie telewizyjnej Dwójki gra od samego początku, jednak w ostatnim czasie coraz częściej pojawiają się pogłoski, jakoby lubiana aktorka miała myśleć nad rezygnacją z pracy w serialu. Przyczyną ma być nadmiar obowiązków i nowych projektów zawodowych gwiazdy TVP. Jak do medialnych doniesień odniosła się sama zainteresowana?

Katarzyna Cichopek: Popularność

Katarzyna Cichopek od kilku lat zdecydowanie jest na fali wznoszącej. Nie dość, że od ponad 20 lat występuje w "M jak miłość", to ostatnio jest jedną z najbardziej zapracowanych prezenterek TVP. Prowadzi "Pytanie na śniadanie", a już wkrótce zobaczymy ją w nowym programie na TVP Kobieta. Mówi się, że ulubienica widzów pojawi się również w programie "You Can Dance - Nowa Generacja".

W związku z tym w mediach coraz częściej spekuluje się, że aktorce zwyczajnie zabraknie czasu na dalszą pracę na planie popularnej "Emki". Cichopek szybko jednak pospieszyła z wyjaśnieniami i zapewniła, że nie zamierza odchodzić z produkcji. Oto, co powiedziała w rozmowie z "Super Expressem":

Reklama

"Staram się czerpać z tego, co dostaję od życia. Teraz dostałam taką szansę, taką możliwość (nowy program) i nie wiem, czy ona się powtórzy, dlatego jestem tu i teraz i skupiam się na danej chwili. Patrzę optymistycznie w przyszłość. Jestem pełna nadziei. Nie martwcie się, nie odejdę z "M jak miłość", bo to jest moja rodzina, to jest całe moje zawodowe życie. To jest serial, dzięki któremu pozostałe drzwi się pootwierały. Jestem bardzo wdzięczna całej produkcji, producentowi, za to, że przez tyle lat mogę być w głównej obsadzie - wyznała.

Co u Kingi po wakacjach?

Jak podaje serwis superseriale.se, w "M jak miłość" po wakacjach wiele będzie się działo w życiu Kingi i Piotrka. Bohaterowie zaangażują się w pomoc bliskiej, w życiu której wszystko wywróciło się do góry nogami.

Według wspomnianego serwisu, Kinga i Piotrek pojadą do siedliska, by tam pocieszać zrozpaczoną Magdę (Anna Mucha). W nowych odcinkach bohaterka ma dowiedzieć się o zdradzie Andrzeja (Krystian Wieczorek). 

Czy dowie się także, że wszyscy jej bliscy, czyli Kinga, Piotrek, Anita (Melania Grzesiewcz), Kamil (Marcin Bosak) czy Adam (Jacek Kopczyński) wiedzą o tym, co zaszło? Nikt z nich jej nie powiedział o skoku w bok Budzyńskiego, czy to będzie gwóźdź do trumny w życiu Magdy?

Widzowie dowiedzą się tego po wakacjach!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL