M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 390670
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Katarzyna Cichopek wywołała burzę! Jej zdjęcie podzieliło fanów

Gwiazda "M jak miłość" podzieliła się ze swoimi fanami pozornie niewinnym zdjęciem. Na pewno nie spodziewała się, że pod postem spiętrzy się lawina tak skrajnych komentarzy. "Przerażający widok" - pisali internauci.

Katarzyna Cichopek - Instagram

Katarzyna Cichopek z pewnością nie narzeka na brak obowiązków; aktorka z sukcesem łączy pracę na planie "M jak Miłość" z "Pytaniem na Śniadanie", które współprowadzi. Prywatnie gwiazda "Emki" spełnia się w roli mamy Adama i Heleny, a także wspiera ukochanego - Marcina Hakiela - w kolejnych zawodowych projektach. Mimo natłoku obowiązków Katarzyna Cichopek nie zapomina o internautach obserwujących jej Instagramowy profil; to właśnie tam trafiają kadry zarówno z pracy nad nowymi odcinkami "MjM", jak i urocze, rodzinne fotosy z mężem i dziećmi. Pani Kasia od czasu do czasu "przemyca" również ujęcia, na których to ona gra pierwsze skrzypce, niezmiennie czarując wyglądem w rozmaitych stylizacjach. Na jednej z najnowszych fotografii Cichopek prezentuje się w kwiecistej stylizacji, mając za sobą imponujący widok. Szybko okazało się, że to właśnie wspomniane tło stało się punktem do dyskusji w komentarzach. Wszystko rozpoczęło się od - z pozoru niewinnego - opisu.

Reklama

"Warszawski Hongkong" podzielił internautów

Katarzyna Cichopek wspomniała m.in. o rozpościerającej się za jej plecami panoramie miasta, pisząc:

"Warszawski Hongkong...czy też macie wrażenie, że Warszawa z roku na rok rośnie w siłę? Kocham moje miasto i jestem dumna."

Wpis serialowej Kingi z "M jak Miłość" znalazł się pod lupą internautów, którzy postanowili podzielić się swoimi opiniami na wspomniany temat. Szybko okazało się, że Internet jest w tej kwestii mocno podzielony:

"To akurat przykład Warszawy zmieniającej się w złym kierunku",

"Przerażający widok",

"Tragiczne są te blokowiska, nie ma czego chwalić."

"Skoro jesteś taka dumna, to dlaczego nie zamieszkasz w jednym z tych "apartamentów"? Łatwo mówić jak się mieszkam w domu z dla od tych "wspaniałości"- grzmieli niektórzy z użytkowników Instagrama.

Na ostatni z wymienionych wpisów zareagowała sama aktorka, odpowiadając:

"Wychowałam się w bloku i mieszkam w bloku. Nie trafiłaś."

Z drugiej strony nie zabrakło pozytywnych wypowiedzi:

"Dokładnie, też widzę i bardzo się cieszę, że tak rozrasta się Warszawa",

"Hmmm, widzę, że zdecydowana większość jest przeciwna blokom...a wiecie, że są tacy, którzy chętnie przeprowadziliby się do centrum wielkiego, hałasującego miasta do właśnie takiego mieszkania? Każdy ma swój gust, styl życia i preferencje"-trzeba to uszanować,

"Kupiłam tam i jest ciekawie, wszędzie blisko, super."

Jak widać, zdania użytkowników sieci mocno się różnią. A Wy, co sądzicie o takiej inwestycji?

Autor: Sabina ObajtekRMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy