Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367427
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Katarzyna Cichopek w obiektywie córki. Kadr zachwycił fanów!

Katarzyna Cichopek ostatnio publikuje w mediach społecznościowych urywki ze swojej codzienności. Razem z mężem i dziećmi spędza czas w domu, a fanom pokazuje, jak radzi sobie z kwarantanną. Ostatnio pochwaliła się zdjęciem z balkonu, które zrobiła jej córeczka.

Katarzyna Cichopek prezentuje swój mały ogródek

Katarzyna Cichopek w czasach #zostanwdomu dzieli się z fanami tym, jak spędza wolny czas. Regularnie zamieszcza kolejne kadry w mediach społecznościowych. Ostatnio na Instagramie pochwaliła się małym, balkonowym ogródkiem.

Reklama

Jednak fakt, że kadr uwieczniła jej 7-letnia córka zdecydowanie zainteresował internautów. Komentujący zwrócili uwagę nie tylko na stylizację gwiazdy "M jak miłość", ale również wyjątkowe ujęcie, jakie uchwycił mały fotograf.

"Świetne zdjęcie", "Super ujęcie", "Pięknie pani wygląda", "Super ujęcie wody", "Ale córka ma oko. Mówię o uchwyceniu wody", "Super sukienka" - czytamy w komentarzach.

Balkon prezentuje się naprawdę pięknie. Widać, że jest przestronny. Jest tam miejsce na dwa spore leżaki, a także niewielki ogród z kolorowymi kwiatami. Katarzyna Cichopek w zwiewnej sukience podlewa swoje roślinki i widać, że cieszy się małymi rzeczami. A ten widok poprawia nastrój jej fanom. Z pewnością cała rodzina uwielbia wspólne godziny na słońcu. Przypomnijmy, Katarzyna Chichopek i Marcin Hakiel mają dwoje dzieci.

Miłość telewizyjnej gwiazdy i tancerza zakwitła na parkiecie drugiej edycji programu "Taniec z gwiazdami". Tam się poznali. W 2008 roku para wzięła ślub. Rok później na świat przyszedł ich syn Adam, a w grudniu 2013 roku powitali na świecie córkę Helenę.

Autor: Katarzyna Solecka

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje