Reklama

"M jak miłość": Katarzyna Cichopek robi remont! Rezultatem chwali się na Instagramie

Katarzyna Cichopek jest bardzo aktywna na Instagramie. Często zamieszcza zdjęcia dotyczące jej nowych projektów, chwil spędzonych z rodziną czy selfie. Tym razem postanowiła opublikować w popularnym serwisie społecznościowym fotkę z remontu. Uwagę fanów przykuła jednak jej stylizacja oraz kask, który miała na głowie.

Katarzyna Cichopek od lat gra w najchętniej oglądanym polskim serialu, czyli "M jak miłość". Jest również utalentowaną tancerką, a zajęcia w założonej przez aktorkę i jej męża szkole tańca cieszą się ogromną popularnością.

W Warszawie jest już pięć placówek, w których amatorzy mogą szkolić swoje taneczne umiejętności, a na jesieni najprawdopodobniej powstanie kolejna.

Na Instagramie Katarzyna Cichopek zamieściła bowiem zdjęcie z remontu. Co ciekawe, uwagę komentujących, poza tematem wpisu, zwróciła przede wszystkim stylizacja serialowej Kingi.

"M jak miłość": 21 lat na planie

Reklama

Na Instagramie Katarzyny Cichopek pojawił się wpis, w którym aktorka informuje, że w sierpniu minie 21 lat od pierwszego dnia na planie zdjęciowym "Emki". Fani są wzruszeni!

Przez ponad dwie dekady "M jak miłość" cieszy się ogromną popularnością wśród polskich telewidzów.

Przez 21 lat wyemitowano prawie 1600 odcinków, w których opowiadane są losy rodziny Mostowiaków z Grabiny. W tym czasie serial zdobył rzeszę oddanych fanów.

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje