Reklama

"M jak miłość": Katarzyna Cichopek pokazała swoje kształty! "Piękny dekolt"

Katarzyna Cichopek nie ma wiele czasu na wypoczynek. Jednak pomimo tego, że jej grafik jest bardzo napięty, znalazła czas, by wypocząć w górach. Nie zapomniała przy tym pochwalić się swoim zgrabnym ciałem na Instagramie!

Aktywny relaks Katarzyny Cichopek

Katarzyna Cichopek ma za sobą pracowite chwile; niedawno ruszyły prace nad nowymi odcinkami "M jak Miłość"! W nadchodzącym sezonie nie zabraknie miejsca dla serialowej Kingi Zduńskiej i jej przyjaciół, a świadczyć mogą o tym fotosy prosto z planu, jakie znalazły się na Instagramie 38-letniej gwiazdy.

Bez względu na napięty grafik Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel znaleźli czas na to, by zamienić miejski krajobraz na... górskie widoki! Znana para wybrała się bowiem na południe kraju, by właśnie stamtąd pozdrawiać swoich internetowych obserwatorów. Katarzyna Cichopek na swojej instagramowej relacji zdradziła także, iż na górskich szlakach świetnie poradziły sobie ich dzieci: Adam i Helenka, którzy dzielnie wspinali się na szczyty. Sama aktorka opublikowała również kolorową "pocztówkę z gór", przy okazji prezentując się w wygodnym stroju podkreślającym jej bujne kształty oraz smukłą figurę. Krótkie spodenki i top na ramiączkach w kolorze błękitu, a do tego wygodne sportowe buty, okulary przeciwsłoneczne i przede wszystkim - promienny uśmiech: właśnie tak ukochana Marcina Hakiela stanęła przed obiektywem aparatu!

Katarzyna Cichopek zachwyca na Instagramie

Reklama

Podczas gdy jedni odpowiadali na pytanie zadane przez Katarzynę Cichopek-Hakiel, inni nie mogli odmówić sobie pozostawienia wypowiedzi pełnych komplementów!

Jak widać, Katarzyna Cichopek fenomenalnie prezentuje się zarówno na "czerwonym dywanie", jak i na krętych, górskich ścieżkach. Myślicie, że podzieli się kolejnymi fotografiami prosto z wycieczki? My bardzo na to liczymy!

Autor: Sabina ObajtekZobacz też: Julia Wieniawa zachwyca na Instagramie! Pokazała się z innej strony!

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje