Reklama

"M jak miłość": Katarzyna Cichopek nie mogła tego ukrywać! Teraz musi się tłumaczyć

Katarzyna Cichopek jest na ustach internautów. Jej zachowanie wywołało prawdziwą burzę! Teraz gwiazda "M jak miłość" postanowiła zabrać głos w tej sprawie, umieszczając w sieci obszerny wpis. Do czego się przyznała.

Katarzyna Cichopek w sieci

Katarzyna Cichopek to aktorka doskonale znana serialowej publiczności; aktorka już od ponad dwóch dekad występuje w "M jak Miłość", gdzie wciela się w postać Kingi Zduńskiej. Od dłuższego czasu gwiazda znakomicie sprawdza się także w roli współprowadzącej "Pytanie na śniadanie", w którym budzi Polaków. 

Gwiazda z sukcesem łączy życie zawodowe z prywatnym, będąc szczęśliwą mamą dwójki dzieci; Adam i Helena to owoce miłości serialowej Kingi i jej męża: Marcina Hakiela. Natłok obowiązków nie przeszkadza Cichopek w byciu aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Instagram aktorki obserwuje już 465 tys. użytkowników sieci, a liczba ta stale rośnie! Z myślą o nich gwiazda publikuje rozmaite posty, w których przemyca mnóstwo pozytywnej energii. 

W ostatnim czasie niektórzy internauci postanowili baczniej przyjrzeć się wpisom pani Hakiel, kontrastując je z doniesieniami kolorowych portali. Na zdjęciach, które pojawiły się m.in. na "Pudelku", Katarzyna Cichopek jest daleka od radosnego nastroju, co uwieczniła migawka aparatu. Niedługo po tym, jak gwiazda "M jak Miłość" dodała więc fotografię ukazującą ją w tym samym stroju, ale już w zupełnie innym humorze, w komentarzach - obok komplementów - pojawiły się również nieco inne wypowiedzi.

Reklama

Sama Cichopek postanowiła pośrednio odnieść do tych słów, publikując... kolejny post!

Zobacz też: "Komisarz Alex": Krystian Wieczorek żegna się z serialem! Górski umiera w ramionach Lucyny

Odpowiedź Katarzyny Cichopek

Pod jednym z najnowszych zdjęć Katarzyna Cichopek wspomniała o tym, co aktualnie dzieje się w jej życiu, jednocześnie łącząc to z aktywnością w Internecie.

Pod tymi słowami także pojawiło się sporo odpowiedzi, jednak tym razem dominowały zupełnie inne odczucia:

Katarzynę Cichopek w roli Kingi Zduńskiej widzowie mogą oglądać aż dwa razy w tygodniu! Premierowe odcinki "M jak Miłość" TVP 2 pokazuje bowiem w poniedziałki i we wtorki o godz. 20:55.

Autor: Sabina Obajtek

RMF

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne