Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 362960
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Kasia i Marcin zostaną rodzicami!

Tym razem podejrzenia Kasi (Agnieszka Sienkiewicz), że ona i Marcin (Mikołaj Roznerski) zostaną rodzicami, znajdą potwierdzenie w teście ciążowym. W jaki sposób poinformuje ukochanego o wpadce i jak on to przyjmie?


Reklama


Zdradzamy, że w 1092. odcinku sagi rodu Mostowiaków (emisja we wtorek 4 listopada) Kasia  podaruje Marcinowi oryginalny prezent.

Test ciążowy w pudełeczku

Będzie to śliczne pudełeczko, a w środku test ciążowy! Z pozytywnym wynikiem!

Wcześniej Mularczykówna zapowie ukochanemu, że czeka ich wyjątkowy dzień. A wręczając mu podarunek, wyraźnie zaznaczy, że może rozpakować go dopiero po jej wyjeździe. Sama wybierze się bowiem do Grabiny, by zabrać ostatnie rzeczy, które przechowywała u seniorów Mostowiaków (Teresa Lipowska i Witold Pyrkosz).

- Jestem z Marcinem naprawdę szczęśliwa - wyzna Mularczykówna Barbarze i Lucjanowi, co ich niezwykle ucieszy.

Chodakowski otworzy prezent Kasi dopiero, gdy spotka się przypadkiem z Janką (Joanna Osyda). W niecodzienny sposób dowie się, że zostanie ojcem: w pudełku znajdzie test ciążowy z pozytywnym wynikiem, co potwierdzi mu farmaceutka, gdy chłopak pobiegnie - niczym karetka na sygnale - do apteki.

Od przerażenia do dumy

W pierwszej chwili Marcin się przerazi, ale już po chwili zacznie go rozpierać duma. Uzbroi się w bukiet kwiatów oraz misia, po czym wróci do domu, gdzie czekać na niego będzie przeszczęśliwa Kasia. 

Czy Marcin poprosi ukochaną o rękę i wkrótce staną na ślubnym kobiercu?

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje