Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367431
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Kasia Cichopek z nowym projektem!

Katarzyna Cichopek, czyli Kinga Zduńska z "M jak miłość", nie zwalnia tempa! Aktorka właśnie zapowiedziała, że pracuje nad nowym projektem. Sposób, w jaki to zrobiła, zachwycił niejednego internautę! Wszystko za sprawą czerwonej sukienki...

Katarzyna Cichopek w "M jak Miłość" gra od samego początku, dzięki czemu widzowie mieli możliwość podejrzenia, jak z uroczej nastolatki przemienia się w piękną i seksowną kobietę. O tym, że sama aktorka jest świadoma swoich wdzięków, świadczyć mogą publikowane przez nią kadry, na których wygląda fenomenalnie!

Reklama

Nie inaczej było i tym razem. Gwiazda "Emki" dodała bowiem do swojej instagramowej galerii zdjęcie, obok którego nie sposób przejść obojętnie. Katarzyna Cichopek pozuje na nim w czerwonej sukience z odsłoniętymi plecami. Tajemniczości ujęciu dodaje nie tylko niestandardowe tło, ale też pozostawiony przez aktorkę opis:

"Idzie nowe...już niebawem" - napisała lakonicznie aktorka.

Ostatnia aktywność Katarzyny Cichopek-Hakiel nie mogła przejść niezauważona w sieci, a internauci w mig zainteresowali się intrygującym kadrem:

"Wow! Zmysłowo",

"Petarda!",

"Sexy classy lady; piękne zdjęcie",

"Niczym diva",

"Ale pięknie; Lady in red"- czytamy w komentarzach.

Czego dotyczył będzie najnowszy projekt gwiazdy "M jak miłość"? Tego na razie nie wiadomo.

Fani zaniepokoili się, że może to oznaczać, że ponętna gwiazda zrezygnuje z udziału w serialu. Uspokajamy, serialową Kingę Zduńską zobaczymy w powakacyjnych odcinkach hitu TVP2. "M jak miłość" powróci na telewizyjne ekrany już 2 września.

INTERIA/RMF

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama