Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 368273
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Kasia Cichopek ma córeczkę!

Katarzyna Cichopek, czyli Kinga z "M jak miłość", po raz drugi została mamą! W poniedziałek urodziła śliczną dziewczynkę. - Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że wczoraj powitaliśmy na świecie naszą córkę - taki wpis znalazł się we wtorek na blogu, który aktorka prowadzi od kilku lat.


ReklamaKasia Cichopek, która 4 lata temu urodziła syna, nigdy nie kryła, że marzy o tym, by Adaś jak najszybciej przestał być jedynakiem.

- Macierzyństwo to najwspanialsza rzecz, jaka spotkała mnie w życiu - mówiła w wywiadach, dodając, że zanim została mamą, liczyła się dla niej głównie praca.

- Teraz najważniejszy jest czas, który mogę spędzić z synkiem. Wierzę, że wkrótce nasza rodzina znów się powiększy  - wyznała tuż przed tym, jak okazało się, iż ponownie jest w ciąży.

Oczekiwanie na drugie dziecko nie przeszkodziło Kasi w pracy. Niemal do ostatniej chwili uczestniczyła w zdjęciach do "M jak miłość" i jeździła po Polsce z cyklem szkoleń "Mamy sexy mamy".

Aktorka i jej mąż Marcin Hakiel bardzo starannie przygotowywali się do powitania na świecie nowego i bardzo upragnionego członka rodziny. Tegoroczne Boże Narodzenie świętować będą we czwórkę... Chcą teraz spędzić jak najwięcej chwil z dziećmi i marzą, by były to chwile, których nie zakłócą im wszędobylscy paparazzi.

- To dla nas szczególny, rodzinny czas, dlatego prosimy o uszanowanie naszej prywatności - zaapelowali na blogu Kasi.

Na razie świeżo upieczeni rodzice nie zdradzili, jakie imię wybrali dla swojej córeczki. Poinformowali jedynie, że Kasia i dziewczynka, która urodziła się w poniedziałek, czują się wspaniale, a Marcin nie może się już doczekać, kiedy obie wrócą do domu.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje