Reklama

"M jak miłość": Kamil zdobędzie Anitę?

Po wakacjach ponętna sekretarka Anita (Melania Grzesiewicz) będzie częstym gościem w domu mecenasa Gryca (Marcin Bosak). Co na to Pola (Hania Nowosielska), córeczka zabójczo przystojnego prawnika?

Kamil stopniowo, małymi kroczkami, będzie pracował nad seksowną koleżanką z pracy, by zmieniła zdanie na jego temat i uwierzyła mu, że jest facetem godnym zaufania. Już wiosną wyznał dziewczynie, że chciałby z nią być.

- Nie mam natury monogamisty, co ja poradzę, że jestem wrażliwy na wdzięki pięknych kobiet? Ale mógłbym się zmienić, gdybyś mnie nie odtrącała - powiedział wówczas.

Podczas tańca Anita powiedziała, że Kamil jak najbardziej jest w jej typie. Miałby u niej szanse, ale...

- Kamil... Ty sam nie wiesz, czego chcesz! Seksowna pani prokurator, Magda - miłość twojego życia... Teraz Joasia... Jesteś jak chłopiec w sklepie z cukierkami - oceniła sekretarka.

Reklama

- Co z tego? Ja tylko patrzę zza szyby... - stwierdził Gryc.

Po wakacyjnej przerwie Anita i Kamil bardzo się do siebie zbliżą, a jego córeczka Pola będzie zachwycona tym faktem. Od dawna dziewczynka marzy, by tata związał się z Anitą, od której ona czuje matczyne ciepło. Bardzo lubi, gdy sekretarka czyta jej przed snem.

Zdradzamy, że w 1599. odcinku Gryc obsypie Anitę pocałunkami. Czy w końcu wylądują razem w łóżku?

AIM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje