Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 368888
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"M jak miłość": Kamil ma córkę! Największy sekret Gryca wyjdzie na jaw...

Podczas pobytu w siedlisku w Grabinie Magda (Anna Mucha) przypadkowo podsłucha telefoniczną rozmowę Kamila (Marcin Bosak) z kobietą, która okaże się byłą kochanka Gryca i... matką jego pięcioletniej córki, Poli!

W 1532. odcinku "M jak miłość" (emisja w TVP2 w poniedziałek 12 października o godzinie 20.55) Magda wybierze się na spacer po ogrodzie okalającym siedlisko Marzenki (Olga Szomańska) i natknie się na siedzącego samotnie na ławce Kamila. Zobaczy, że Gryc rozmawia przez telefon...

Reklama

- Znalazłaś sobie faceta i nagle dziecko zaczęło przeszkadzać ci w życiu? Trzymałaś mnie z daleka od córki, widziałem ją ze dwa razy w życiu... A teraz chcesz mnie wpuścić w taki kanał? Nie ma mowy! - usłyszy podniesiony głos przyjaciela i od razu zorientuje się, że właśnie przypadkiem poznała jego największy sekret.

Kiedy Kamil zakończy rozmowę, Magda podejdzie do niego i - patrząc mu prosto w oczy - zapyta, dlaczego ukrywał przed nią, że jest ojcem.

- Mówiłeś, że nie masz dzieci - powie z wyrzutem.

- Z byłą żoną - nie mam... Z jej przyjaciółką... owszem. Mam pięcioletnią córkę - wyzna jej Gryc i doda, że właśnie z tego powodu jego była żona wystąpiła o rozwód.

Kamil uzna, że skoro Magda już wie o istnieniu Poli, może zdradzić jej także, w jakiej sprawie dzwoniła do niego matka dziewczynki. Okaże się, że była kochanka chce... pozbyć się córki!

- Właśnie znalazła sobie jakiegoś gościa, któremu najwidoczniej dzieciak przeszkadza - westchnie.

- I chce, żebym to ja zajął się Polą. Przecież dla tej małej to będzie koniec świata. Dla mnie zresztą też... - doda.

Magda nie będzie wiedziała, co mu poradzić. Gdy Kamil wyjedzie z Grabiny, powie Andrzejowi, że Gryc - choć bywa bezwzględny i podły - jest tak naprawdę pogubionym, nieszczęśliwym facetem, któremu życie nieźle dało w kość. Czy zdradzi też mężowi, czego dowiedziała się o przeszłości przyjaciela? 

Zdradzamy, że kilka tygodni później Pola (w tej roli zobaczymy uroczą Hanię Nowosielską) zamieszka z ojcem, a Magda, którą Kamil poprosi o pomoc w opiece nad dziewczynką, straci dla niej głowę i pokocha jak własną córkę.


Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje