Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 363091
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Kacper Kuszewski zdradził sekret Kasi Zielińskiej!

Kacper Kuszewski i Katarzyna Zielińska znają się od wielu lat. Oboje grają w spektaklu "Berlin, czwarta rano" w Teatrze Roma. Na razie przedstawienie jest zawieszone, a wszystko z powodu ciąży Kasi Zielińskiej.

Choć gwiazda urodziła dopiero dwa tygodnie temu, już dawno poinformowała swoich przyjaciół i współpracowników, że nie będzie długo odpoczywać na macierzyńskim!

Reklama

- Kasia to kobieta tytan. Ma plan, że urodzi dziecko w styczniu, a w marcu wróci na scenę.- wyjawia sekret gwiazdy Kacper Kuszewski w wywiadzie dla "Show"- W teatrze zarezerwowane są terminy na nasz spektakl aż do wakacji, więc gdy tylko Kasia stanie na nogi, wracamy do pracy.

Nie dziwmy się Kasi - aktorka wiele lat pracowała na swoją pozycję, grając drugoplanowe rólki w serialach. Popularność zapewniła jej dopiero postać Marty Walawskiej z "Barw szczęścia". Po tej roli posypało się wiele ciekawych propozycji. Ale aktorka udowodniła też, że interesują ją bardziej ambitne przedsięwzięcia, wyprodukowała więc i gra w spektaklu u boku Kacpra Kuszewskiego i innych gwiazd. "Berlin, czwarta rano" okazał się wielkim sukcesem, nic dziwnego zatem, że aktorka już ma plany na kolejny spektakl, z którymi podzieliła się z Kacprem Kuszewskim!

- Uchylę rąbka tajemnicy, że z Kasią planujemy kolejny spektakl muzyczny, ale na razie nie mogę nic więcej powiedzieć.- mówi serialowy Marek Mostowiak.

Jak więc widać, Kasia szybko po porodzie wróci do pracy. I to od razu na pełnych obrotach! 

Dowiedz się więcej na temat: Kacper Kuszewski | Katarzyna Zielińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje