Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 363057
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Kacper Kuszewski 14 lat na planie

"M jak miłość" powstaje już od kilkunastu lat... a najlepiej widać to po jego widzach! O czym przekonał się ostatnio Kacper Kuszewski, czyli serialowy Marek Mostowiak.


Reklama

- Wszedłem do kawiarni, gdzie za barem stał potężny, barczysty, około 20-letni dryblas. Gdy mnie zobaczył, cały się rozpromienił i zawołał: "O, ja pana znam! Od takiego małego pana oglądam!". Tu pokazał ręką niedużą odległość od ziemi - wspomina z uśmiechem aktor, w wywiadzie dla pisma "Kropka TV".

- Zdałem sobie sprawę, że 14 lat to kawał czasu. Całe pokolenie zdążyło dorosnąć, oglądając nasz serial - dodaje gwiazdor.

Co wydarzy się u serialowego Marka po wakacjach?

Choć Marek zabronił spotykać się swojej córce Uli (Iga Krefft) z młodocianym przestępcą Bartkiem (Wacław Warchoł), dziewczyna nie posłucha jego próśb. Co więcej, spędzi ze swoim ukochanym namiętne chwile w mieszkaniu Anny (Tamara Arciuch). Jakby tego było mało, Bartek wda się wcześniej w bójkę, której konsekwencje będą bardzo poważne. Chłopakowi będzie grozić nawet utrata wzroku.

Za natychmiastową operację trzeba będzie zapłacić kilka tysięcy złotych. Nieoczekiwanie z pomocą finansową przyjdzie... Marek Mostowiak! Czy to będzie oznaczać, że daje związkowi córki błogosławieństwo?Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje