Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367554
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Julia Wróblewska pokazała przystojnego chłopaka

Julia Wróblewska, aktorka znana m. in. z serialu "M jak miłość", pochwaliła się w sieci swoim chłopakiem. Opublikowała ich wspólne zdjęcie i uchyliła nieco rąbka tajemnicy na temat nowego związku. Co wiadomo o partnerze aktorki?

Julia Wróblewska, aktorka znana z dziecięcej roli w filmie "Tylko mnie kochaj", a obecnie występująca w serialu "M jak miłość, pochwaliła się w sieci swoim partnerem.

Reklama

22-letnia gwiazda potwierdziła, że jest zakochana i od kilku miesięcy jest w nowym związku. Wróblewska opublikowała romantyczne zdjęcie ze swoim ukochanym, które podpisała słowami:

"Dziękuję, że jesteś powodem, dla którego się uśmiecham".

Pod ich wspólną fotografią pojawiły się nie tylko gratulacje, ale i wiele pytań od zaintrygowanych fanów. W odpowiedzi na jeden z komentarzy Wróblewska uchyliła nieco rąbka tajemnicy na temat nowego związku. Zdradziła, od jakiego czasu spotyka się z ukochanym. Są ze sobą dopiero od trzech miesięcy, jednak - jak się okazuje - za sprawą kwarantanny ich związek rozwija się bardzo dynamicznie.

"Przez kwarantannę pomieszkujemy razem, więc [to] duuużo czasu spędzonego ze sobą" - twierdzi młoda aktorka.

Co wiemy na temat nowego chłopaka 22-letniej gwiazdy "M jak miłość"? Ukochany aktorki ma na imię Krzysztof i jest od niej o rok starszy. Urodził się w 1997 roku, a Wróblewska postanowiła ujawnić ich związek dokładnie w przeddzień jego 23. urodzin.

Krzysztof mieszka w Warszawie i jest pasjonatem sportu. Na swoim profilu na Instagramie chwali się studiami na AWF. Nie brankuje tam także mnóstwa zdjęć z siłowi i kadrów, na których Krzysztof chwali się swoją muskulaturą.

Autor: Maria Staroń


RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje