Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 362430
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Julia Wróblewska planuje zdawać nie tylko do szkoły aktorskiej

Julia Wróblewska chce zdawać nie tylko na aktorstwo. "Uwielbiam język hiszpański, więc planuję iść też na iberystykę" - mówi Wróblewska, czyli Zosia z "M jak miłość". Dodaje, że dobrze godzi pracę ze szkołą.


Reklama

Mimo młodego wieku Julia Wróblewska jest bardzo aktywna zawodowo - na swoim koncie ma udział w kilku filmach, m.in. "Tylko mnie kochaj" i "Listy do M" oraz w serialach jak np. "M jak miłość" czy "Rodzina zastępcza", a także udział w programie "Celebrity Splash!". Jak radzi sobie z obowiązkami szkolnymi?

"To jest tak, jakbym była chora i po prostu nadrabiam lekcje. Ostatnio nie było mnie trzy tygodnie w szkole, więc będę miała bardzo dużo do nadrobienia. Natomiast będę starała się tak, jak będę mogła i mam nadzieję, że podołam zadaniu" - mówi PAP Life Julia Wróblewska.

Wróblewska przekonuje, że nie ma problemów z powodu częstej nieobecności w szkole spowodowanej obowiązkami zawodowymi. "Nauczyciele nie robią mi problemów, bo mnie rozumieją. Myślę, że wiedzą, co to znaczy ciężka praca, bo praca nauczyciela jest ciężka. Mówię im, dlaczego mnie nie było i odpowiadają, że spokojnie, że nadrobię. Oczywiście nie mam taryfy ulgowej. Jestem traktowana tak, jak należy" - tłumaczy Wróblewska.

Młoda aktorka podkreśla, że z rówieśnikami również ma przyjazne relacje. "Jesteśmy bardzo zgrani i mam naprawdę świetną klasę" - dodaje.

Jak się okazuje, Julia Wróblewska swoją przyszłość planuje związać nie tylko z aktorstwem. "Będę próbowała dostać się do szkoły aktorskiej, ale nie podchodzę do tego w ten sposób, że muszę, muszę, muszę. Planuję iść też na iberystykę, ponieważ uwielbiam język hiszpański. Uczę się go od czterech lat. Więc iberystyka na pewno, a szkoła aktorska jako drugi kierunek" - kwituje Wróblewska.

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość | Julia Wróblewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje