Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 368656
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Julia Wróblewska planuje emigrację do Ameryki Południowej!

Julia Wróblewska, czyli Zosia z "M jak miłość", zamierza wkrótce na zawsze opuścić Polskę. - Nie chcę żyć w państwie pełnym nienawiści, w którym religia dyktuje prawo i w którym bezrobotni dostają więcej pieniędzy niż ludzie na etacie - napisała w mediach społecznościowych.


Julia Wróblewska opublikowała w mediach społecznościowych zapowiedź udania się na emigrację na drugi koniec świata. 21-letnia gwiazdka "M jak miłość", która jeszcze niedawno nie wiedziała, co chce robić w życiu, dziś jest już pewna, że po obronie licencjatu (studiuje iberystykę) wyjedzie z Polski i będzie szukać szczęścia oraz pracy w innym kraju.

Reklama

Póki co... kłóci się z ukochanym o destynację!

"Jak skończę (studia licencjackie - przyp. red.), załatwię dokumenty, wybiorę destynację (bo mój chłopak i ja nie zgadzamy się w poglądach co do naszych dwóch wymarzonych, więc chcemy iść na kompromis - jeśli będziemy wciąż razem, a jeśli nie, to celuję w Amerykę Południową), załatwię ubezpieczenie, lokum zamieszkania i porozglądam się za pracą" - napisała w odpowiedzi na zaczepkę jednej z fanek.

"Dziecka w tym kraju wychowywać na pewno nie będę" - dodała.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje