Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 368191
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"M jak miłość": Julia Wróblewska ma poważne problemy

Julia Wróblewska, czyli Zosia z "M jak miłość", od miesięcy walczy z... własną osobowością! - Zmagam się z jednym z zaburzeń osobowości. Nie mówię póki co którym, jak będę na to gotowa, to o tym opowiem - napisała na Instagramie pod zdjęciem, do którego zapozowała z trzema blistrami tabletek!

Julia Wróblewska - choć ma dopiero 21 lat - jest wyczerpana pracą. Od chwili, gdy jako siedmiolatka brawurowo zagrała w komedii romantycznej "Tylko mnie kochaj" u boku Macieja Zakościelnego, praktycznie nie schodzi z planu filmów i seriali.

Reklama

- Jako dziecko zostałam wystawiona na czerwony dywan. Od najmłodszych lat gram jakieś role. Wszyscy oglądali moje dojrzewanie... Kazali mi się zachowywać tak, a nie inaczej, mówili mi, co jest dobre, a co złe. Nigdy nie pozwalano mi na błędy - skarżyła się w wywiadzie.

Młodziutka gwiazdka "Emki" nie kryje, że boryka się z wieloma problemami, jakich raczej nie miewają jej rówieśnice. Niedawno przyznała, że cierpi na depresję... Okazało się, że jej stan jest na tyle poważny, że musi skorzystać z pomocy specjalistów.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje