Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367513
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Jula odchodzi z serialu!

Piosenkarka Julita Fabiszewska, znana pod pseudonimem Jula, czyli Paulina z "M jak miłość", żegna się z serialem.

Fala odejść z "Emki" zabiera ze sobą także Julę! Party.pl zapytało wokalistkę, czy jesienią znów zobaczymy ją w roli opiekunki Szymka (Staś Szczypiński):

Reklama

"Myślę, że nie. Nie mam konkretnych informacji. Wiedziałam, że to będzie krótka przygoda. Fantastycznie to wspominam. Aktorka ze mnie żadna. Próbowałam... Chociaż gdyby była jakaś gangsterska rola do zagrania, to czemu nie. - powiedziała Jula.

Julita dołączyła do obsady na początku 2018 roku.

Bohaterka, którą zagrała Jula, przyjechała do Warszawy, by zacząć studia z biotechnologii. A jej znajomość z Marcinem zaczęła się pechowo - od stłuczki na ulicy i sporej kłótni. Chodakowski od razu poczuł do dziewczyny sympatię i kilka godzin później jego nowa "znajoma" została nianią małego Szymka.

Paulina odpowiedziała na ogłoszenie, które Marcin zamieścił w internecie i weźmie nawet udział w specjalnym "castingu", który Chodakowski zorganizował wspólnie z Agnieszką (Magdalena Walach). Paulina bez trudu podbiła serce Szymka, a Marcin zabrał ją nawet do Grabiny. Jednak kiedy opiekunka powoli zaczęła zakochiwać się w swoim pracodawcy, Chodakowski otwarcie powiedział jej, że z romansu nici...


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje