M jak miłość

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 327447
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Jolanta Fraszyńska szykuje się do trzeciego ślubu!

Jolanta Fraszyńska, czyli Zuza Marszałek z „M jak miłość”, nie kryje, że wierzy w przeznaczenie. Jest przekonana, że mężczyzna, w którym zakochała się 4 lata temu – psychoterapeuta Tomasz Zieliński – był jej po prostu pisany...


Reklama

Jak informuje jeden z tygodników, Jolanta Fraszyńska rozpoczęła przygotowania do swego trzeciego ślubu!

Wiosną przyszłego roku aktorka zamierza wyjść za Tomasza Zielińskiego, z którym związana jest już od kilku lat. Serialowa Zuza Marszałek z "M jak miłość" jest pewna, że tym razem ma u swego boku mężczyznę idealnego, takiego, przy którym będzie naprawdę szczęśliwa!

Jolanta Fraszyńska po raz pierwszy została żoną jeszcze w trakcie studiów we wrocławskiej szkole teatralnej. Z małżeństwa z Robertem Gonerą, czyli Edwardem Vorthellem z nowego serialu "Bodo", ma 25-letnią córkę Nastkę.

Niestety, ich związek zakończył się rozwodem, do którego doszło zaledwie 4 lata po ślubie. Drugim mężem aktorki był reżyser i operator Grzegorz Kuczeriszka (ich córka Aniela ma dziś 11 lat), ale i to małżeństwo nie okazało się szczęśliwe...

Podobno to, że prawdziwą miłość Jolanta Fraszyńska ma dopiero przed sobą,  przepowiedziała jej już po jej rozwodzie z Grzegorzem Kuczeriszką znana wróżka, do której zwróciła się w poszukiwaniu życiowych porad. Wróżka zaproponowała aktorce udział w warsztatach rozwoju duchowego prowadzonych przez psychoterapeutę Tomasza Zielińskiego. Mężczyzna oczarował Jolantę Fraszyńską już podczas ich pierwszego spotkania.

Terapeuta niestety nie był wtedy w najlepszym momencie swojego życia - czekał na przeszczep wątroby, a po wypadku, jakiemu uległ, musiał porzucić karierę inżyniera. Gwiazda nie zraziła się jednak przeciwnościami losu, bo uznała, że Tomasz jest po prostu jej przeznaczony!

Była przy ukochanym, gdy po transplantacji wątroby wymagał opieki i wsparcia, pomagała mu ponownie stanąć na nogi. Dziś z dumą pisze na swym oficjalnym profilu na Facebooku, że jej mężczyzna biega w maratonach i doskonale się czuje. A on odwdzięcza się jej za pełne miłości wpisy... wierszami.

Jolanta Fraszyńska nie kryje, że jest bardzo szczęśliwa. Tomasza Zielińskiego nazywa miłością swojego życia i mężczyzną, u boku którego znalazła spokój i zapomniała o problemach. Aktorka wierzy, że Tomek był jej zapisany w gwiazdach...

Dowiedz się więcej na temat: Jolanta Fraszyńska | M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje