Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 365106
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Jolanta Fraszyńska dołączyła do obsady!

​Piotrek (Marcin Mroczek) z Kingą (Katarzyna Cichopek) stwierdzą, że sytuacja w domu ich przerosła. Nie dają rady łączyć opieki nad dwójką małych dzieci z normalną pracą. Dlatego Zduński postanowi w końcu znaleźć nianię.


Reklama

Młody tata poprosi o pomoc w tej kwestii Filarską (Hanna Mikuć) i Marszałka (Emilian Kamiński). Seniorzy nie tylko przyjadą z odsieczą na Deszczową, ale też skontaktują go z Zuzą Marszałek, kuzynką Wojciecha.

Zagra ją 47-letnia Jolanta Fraszyńska, czyli niezapomniana Monika Zybert z "Na dobre i na złe" i Roma Barańska z "Licencji na wychowanie".

Zaalarmowana przez Marszałka Zuza niezwłocznie odwiedzi dom Zduńskich, gdzie pozna również Filarskiego (Andrzej Precigs).

Kochliwy ojciec Kingi od pierwszego wejrzenia zakocha się w atrakcyjnej niani. Czy to będzie uczucie odwzajemnione, czy czeka go kolejne sercowe niepowodzenie?

Opiekunka spodoba się także Zduńskiej, która podziękuje mężowi za pomoc i zatrudnienie sympatycznej Zuzy... Wydaje się jednak, że ten entuzjazm będzie trochę na wyrost.

Jaka naprawdę okaże się nowa opiekunka Lenki (Marysia Głowacka) i Mikołaja (Ignacy Wódkiewicz)?

Świat Seriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje