M jak miłość
Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 392369
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Joanna Koroniewska wróci do serialu? Głos zabrała Teresa Lipowska

Czy Joanna Koroniewska powróci do "M jak miłość". Aktorka od lat stanowczo odpowiada, że nie zamierza wracać do produkcji TVP. Niekoniecznie musi to jednak oznaczać, że nie zobaczymy już jej bohaterki. Scenarzyści podjęli ostatnio pewne decyzje, które pozwoliły fanom snuć domysły...

 

"M jak miłość": Teresa Lipowska o powrocie Małgosi

Joanna Koroniewska przez kilka lat wcielała się w postać Małgosi Chodakowskiej w "M jak miłość". Jej bohaterka zadebiutowała w pierwszym odcinku serialu TVP i od zawsze cieszyła się popularnością wśród widzów, jednak w 2013 roku aktorka zdecydowała się zakończyć swoją przygodę z produkcją. I choć za każdym razem, kiedy pojawia się temat powrotu tej postaci do "Emki", Koroniewska stanowczo odpowiada, że nie zamierza wracać, to fani nadal zadają jej to pytanie.

A nadzieję na powrót lubianej postaci dali ostatnio widzom... scenarzyści. Barbara (Teresa Lipowska) przeglądała album ze zdjęciami Małgosi, a Marcin (Mikołaj Roznerski) stara się obecnie odnaleźć zaginioną w Stanach Zjednoczonych Chodakowską. Czy to oznacza, że w kolejnych odcinkach zobaczymy Małgosią - graną przez Koroniewską bądź... inną aktorkę.

Reklama

Na ten temat wypowiedziała się ostatnio Teresa Lipowska w rozmowie z serwisem Plotek.

Jak mówi: "Nie mam na ten temat zdania, zagram, co mi napiszą. Ale nie sądzę, że tamta co ją grała, znowu ją zagra. Tylko ktoś nowy jak coś (...)"

"M jak miłość": Nowe bohaterki w serialu

Tymczasem, w nowym odcinku "M jak miłość" (emisja 20 maja) pojawią się aż dwie nowe bohaterki! Najpierw w przychodni w Lipnicy zacznie pracę psychoterapeutka Judyta Kosowska (w tej roli Paulina Chruściel). Później na świat przyjdzie za to mała Krysia, córeczka Justyny... 

- Cudna jest.

- Idealna. Najpiękniejsza na świecie...

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Teresa Lipowska | Joanna Koroniewska | M jak miłość
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama