M jak miłość

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 312443
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Joanna Koroniewska nie wróci do "Emki"!

Joanna Koroniewska, czyli niezapomniana Małgosia Mostowiak z "M jak miłość", za cztery miesiące znów zostanie mamą. Aktorka właśnie zrezygnowała z pracy w stołecznym Teatrze Komedia, by jak najlepiej przygotować się do powitania na świecie swego drugiego dziecka. A to oznacza, że nie wróci do obsady sagi rodu Mostowiaków!

Joanna Koroniewska jest w piątym miesiącu ciąży! Aktorka i jej mąż - Maciej Dowbor - są, bardzo szczęśliwi, że ich rodzina wkrótce się powiększy. Kiedy w sierpniu 2009 roku po raz pierwszy zostali rodzicami, żartowali, że ich córka Janinka na pewno nie będzie jedynaczką. Podobno dziewczynka od dawna marzy o siostrzyczce lub braciszku... Jej marzenie spełni się na początku przyszłego roku.

Reklama

Koroniewska nigdy nie kryła, że rodzina jest dla niej najważniejsza. Aby mieć jak najwięcej czasu dla córki i męża, zrezygnowała z roli Małgosi w "M jak miłość" i bardzo długo nie przyjmowała żadnych propozycji, skupiając się - jako aktorka - jedynie na pracy w teatrze.

- Dziecko nie jest ładnym meblem. Trzeba poświęcić mu się w całości - powiedziała w wywiadzie, dodając, że nie wyobraża sobie życia bez ukochanej Janinki.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor stanęli na ślubnym kobiercu 26 grudnia 2014 roku. Byli już wtedy parą z kilkuletnim stażem, mieli córkę... Zdecydowali się na ślub, bo - jak wyznali w rozmowie z jednym z magazynów - doszli do wniosku, że jeśli zabraknie w ich życiu następnego etapu, to prędzej czy później się rozstaną. Właśnie dlatego, żeby uniknąć rozstania, Maciej Dowbor poprosił ukochaną o rękę, a ona zgodziła się, by poprowadził ją do ołtarza!

- W każdym związku musi się zdarzyć coś, co go wzmocni. Dziecko może być takim rozwiązaniem - stwierdziła niedawno aktorka.

Odtwórczyni roli najmłodszej córki Barbary i Lucjana Mostowiaków w "M jak miłość" wspomina, że w chwili, kiedy po raz pierwszy wzięła w ramiona Janinkę, wszystko inne przestało się dla niej liczyć. Teraz z niecierpliwością oczekuje na drugie dziecko.

Aktorka kilka dni temu po raz ostatni wystąpiła w spektaklu "Interes życia" w stołecznym Teatrze Komedia (od października jej rolę grać będzie inna aktorka). Joasia nie zamierza wrócić do pracy wcześniej niż za rok.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje