Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 364172
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Joanna Koroniewska marzy, by mieć syna!

Joanna Koroniewska, czyli niezapomniana Małgosia Mostowiak z "M jak miłość", nie chce, by jej córeczka Janinka była jedynaczką! Aktorka coraz częściej myśli o tym, by po raz drugi zostać mamą. Podobno jej partner - Maciej Dowbor - także bardzo cieszyłby się, gdyby jego rodzina się powiększyła.


Reklama


Po poważnym kryzysie, jaki dwa lata temu niemal doprowadził do rozpadu związku Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora, nie ma już dziś ani śladu, a oni - wciąż do szaleństwa w sobie zakochani - coraz częściej myślą o ślubie i... drugim dziecku.

- Wiedzą, że są dla siebie stworzeni, chcą być ze sobą do końca życia i dla przypieczętowania tej miłości starają się o drugie dziecko. Joanna uważa, że już najwyższy czas na kolejnego malucha, bo potem może być za późno - poinformował niedawno tygodnik "Rewia", powołując się na słowa znajomego aktorki.

Prawdą jest, że Joanna Koroniewska traktuje macierzyństwo jako coś naprawdę wyjątkowego. Mówi, że pojawienie się na świecie Janinki zrewolucjonizowało jej życie...

- Miłość matki do dziecka to uczucie absolutnie wyjątkowe, piękne i bezinteresowne! Kiedy zostałam mamą, przestały się dla mnie liczyć moje potrzeby. Najważniejsza stała się córka - twierdzi.

Joanna Koroniewska mówi o sobie, że jest matką... w sam raz.

- Nie przeginam ani w jedną, ani w drugą stronę. Uważam, że dziecko powinno być rozpieszczane, ale mam tu na myśli emocje - powinno czuć, że jest kochane. Nie jestem matką nieomylną, ale najważniejsza - oprócz dawania miłości - jest konsekwencja działania i sprawianie, by dziecko czuło się bezpiecznie - mówiła w jednym z programów telewizyjnych.

Joanna Koroniewska bardzo żałuje, że jest jedynaczką i nie kryje, iż chce, żeby jej córka miała rodzeństwo.

- Chciałabym jeszcze mieć chłopca - wyznała szczerze w wywiadzie, pytana, czy myśli o następnym dziecku.

 

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Koroniewska | M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje