Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 368619
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"M jak miłość": Jej kariera legła w gruzach! Dlaczego?

Kiedy 1 lipca 2017 roku Olga Frycz ogłosiła, że odchodzi z "M jak miłość", by - to jej słowa - "rozpocząć kolejny zawodowy etap w życiu", miała nadzieję, że zostanie wręcz zasypana propozycjami ciekawych ról. Niestety, w ciągu dwóch ostatnich lat dostała tylko jedną - gościnny epizod w 13. odcinku "Archiwisty". Jej kariera po prostu legła w gruzach...

Olga Frycz, która w pamięci telewidzów zapisała się przede wszystkim jako Ala Zduńska w "M jak miłość" i Marysia Jantar-Milewicz w mazurskiej sadze "Nad rozlewiskiem", nigdy nie kryła, że oczekuje od życia czegoś więcej, niż tylko... serialowych rólek. 

Reklama

"Zaczynałam u wybitnych reżyserów i czasem pojawiają się smutne myśli, że po tym wszystkim powinnam dziś o wiele więcej robić, a nie grać głównie w serialu" - wyznała kiedyś w wywiadzie i dodała, że ma nadzieję, iż w końcu dostanie rolę, dzięki której udowodni, że - mimo braku aktorskiego wykształcenia - jest dobrą aktorką i że odziedziczyła talent po swym sławnym tacie, Janie Fryczu.

Olga Frycz, którą w 2013 roku producenci "M jak miłość" zaprosili do udziału w najpopularniejszej polskiej produkcji telewizyjnej, przez 4 i pół roku wcielała się w Alę, by w końcu... pokąsać rękę, która ją karmiła.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje