M jak miłość

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 330012
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Janek oskarżony o zabójstwo!

Przed nami kolejny tydzień z "M jak miłość". Co nas czeka?


Reklama


Janka spróbuje zaprzyjaźnić się z Kasią, gdy obie spotkają się u Mostowiaków. Dziewczyny wybiorą się razem nad jezioro... oczywiście w towarzystwie Marcina. A Chodakowski, przez jedno, słoneczne popołudnie, poczuje się jak sułtan w haremie!

Budzyński umówi się za to z Sonią... ryzykując kolejną kłótnię z Martą. A przyjaciółka opowie mu o swoim rozwodzie i wyzna cicho:

- Wiesz, co sobie pomyślałam, kiedy cię zobaczyłam pierwszy raz w szkole na wywiadówce?

- Coś w stylu.... "nadęty dupek"? "Sztywniak"?

- Pomyślałam, że twoja żona to szczęściara...

- Facet, który chodzi na wywiadówki i w dodatku jest taki przystojny... Normalnie w przyrodzie nie występuje. Szkoda, że poznaliśmy się tak późno...

Czy Andrzej ulegnie pokusie, a Marta zyska prawdziwy powód do zazdrości?

Problemy nie ominą także Pawła i Ali. Zduńska odwiedzi lekarza i usłyszy smutną diagnozę: bezpłodność. Jak bardzo odmieni to jej małżeństwo? 

Tymczasem Asia spotka w kasynie wróżkę. A ta uprzedzi dziewczynę, że grozi jej niebezpieczeństwo... Być może ze strony szefa - Olafa Lisickiego. - Powinnaś jak najszybciej spłacić dług... Im szybciej, tym lepiej dla ciebie! Ten dług jest jak klątwa, która ciąży na twoim życiu...

- Niedobrze, zła karta... Grozi ci śmierć lub kalectwo!   Czy Tarnowska potraktuje słowa wróżki poważnie - i odejdzie w końcu z pracy?

Trudne chwile czekają również Tomka. Po tygodniach kłótni i rozczarowań, Agnieszka zerwie ich związek: - Bardzo cię kocham, najbardziej... Ale nie mam już siły, żeby dłużej o nas walczyć! Czy policjant skorzysta z "wolności" - i zdecyduje się na nowy romans?

 

W finale dramat Zawadzkiego! Sylwia nagle oznajmi, że musi wyjechać z kraju - i kolejny raz złamie Jankowi serce. Mężczyzna z trudem zapanuje nad emocjami: - Chyba dobrze, że wyjeżdżasz... Nie mógłbym być z kimś, komu nie ufam!

A kilka godzin po zniknięciu Sylwii... w bistro zjawi się policja - z nakazem aresztowania Zawadzkiego! - Pana samochód, mniej więcej dwa tygodnie temu, brał udział w wypadku drogowym ze skutkiem śmiertelnym... Proszę z nami! Czy szef bistro naprawdę trafi do więzienia? I jaki związek będzie miała akcja policji z tak nagłą ucieczką Sylwii za granicę?

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama