Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367795
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Jacek ogłosi, że zakochał się w Joannie!

Jacek (Jan Wieczorkowski) doprowadzi do skandalu na imieninach Agnieszki (Magdalena Walach) i w obecności wszystkich gości obwieści, że zakochał się w Joannie (Barbara Kurdej-Szatan), czyli narzeczonej swojego najlepszego przyjaciela (Andrzej Młynarczyk).

Wkrótce ojciec Asi (Juliusz Warunek) poczuje się lepiej, więc dziewczyna przyleci znów do Polski - do stęsknionego Tomka, który od razu zaproponuje, by ustalili kolejną datę ślubu.

Reklama

Tarnowska wykorzysta też okazję, by wyznać ukochanemu, że Jacek  został nowym właścicielem jej firmy.

A Chodakowski odetchnie z ulgą - pewien, że przyjaciel ostatnio tak blisko interesował się jego narzeczoną tylko po to, by zdobyć informacje związane z nowym biznesem.

Wyłącznie interes

Przy okazji Asia zdradzi Tomkowi, że jej ojciec w szpitalu znalazł nową miłość - lokalną pielęgniarkę, wdowę po 50-tce.

A Kilka godzin później Tarnowska pojedzie do biura i oznajmi szefowej, że postanowiła jednak wrócić do pracy.

Następnie spotka się także z Jackiem, który potwierdzi wersję Tomka i przekona dziewczynę, że - spotykając się z nią - cały czas myślał wyłącznie o interesach. 

Skandal na imieninach

Tymczasem sam Jacek w 1275. odcinku "Emki" odwiedzi Agnieszkę, która tego dnia organizuje swoje imieniny. Przyjaciel uprzedzi, że nie pojawi się na imprezie, bo wyjeżdża za granicę.

A gdy Olszewska kolejny raz zapyta o jego uczucia do Asi, on obróci całą sprawę w żart - twierdząc, że to Agnieszka jest w jego typie.

Później jednak biznesmen upije się, zrezygnuje z wyjazdu i nagle zjawi się na imieninach, gdzie głośno wyzna w obecności wszystkich gości, że jest w Joannie zakochany.

A gdy Tomek spróbuje go wyprowadzić na zewnątrz, dojdzie między nimi do nieprzyjemnej szarpaniny...

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama