M jak miłość

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 311559
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Iza obudzi się ze śpiączki i odzyska pamięć?

Jak informowaliśmy wcześniej, życie Izy w powakacyjnych odcinkach "M jak miłość" będzie zagrożone. Na szczęście wszystko skończy się dobrze.

Przypominamy, że Tomasz Ciachorowski, grający Artura Skalskiego, zdradził, że po wakacjach bohaterka Adriany Kalskiej - Iza - w wyniku wypadku straci pamięć:

Reklama

"Winy i krzywdy wyrządzone przez Artura mogą pójść w niepamięć. Dosłownie w niepamięć. Iza trafi do szpitala i Artur będzie obwiniał za tę sytuację Marcina..." - powiedział.

Scenę, w której Iza leży w szpitalnym łóżku, podpięta do respiratora widzimy także w zwiastunie jesiennego sezonu:

Tymczasem z nowej fotografii, jaką Kalska zamieściła na swoim profilu na Instagramie wynika, że Iza Lewińska wybudzi się ze śpiączki. Widzimy ją razem z serialowym Marcinem (Mikołaj Roznerski), co sugerować może, że bohaterka odzyska pamięć i względy Chodakowskiego.

"Tu się pracuje. Pozdro z planu" - napisała aktorka.

Pod postem od razu pojawiły się komentarze widzów "M jak miłość", oczekujących na szczęśliwy finał związku Izy i Marcina:

"Czekam na happy end z Waszym udziałem w 'Emce'",

"Super! Najfajniej by było gdybyście w końcu byli szczęśliwą para w serialu. Bardzo przyjemnie się was oglądało jak byliście nią w poprzednich odcinkach. Iza i Marcin to była najfajniejsza serialowa para później kilka lat temu Magda i Paweł",

"Uwielbiam cię Iza czekam na kolejne odcinki po wakacjach ciekawe jak potoczą się losy twoje i Marcina fajnie jakbyście byli razem w serialu".

Jednak Ciachorowski nie pozostawia złudzeń. Artur nie odpuści tak łatwo, a w perturbacje między Marcinem, Izą a jego bohaterem będzie też zamieszana mała Maja:

"Maja będzie ona przechodziła z rąk do rąk. To się, niestety, będzie na niej odbijać. Dla Artura Maja jest trochę takim zakładnikiem. Przede wszystkim w stosunku do Marcina i jego rodziny, więc on będzie robił wszystko, żeby Maję odzyskać" - powiedział "Super Expressowi".

Jak potoczą się dalsze losy miłosnego trójkąta? To okaże się po wakacjach!

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje