M jak miłość

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 311585
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Intrygi i zemsta

Czy kłamstwo można usprawiedliwić? I jak odróżnić prawdę od fałszu? Bohaterowie serialu mają czasem z tym problem... A my zapraszamy na premierowe odcinki „M jak miłość"!

W kolejnym tygodniu Ula zaproponuje Jankowi, by oboje umówili się z jego biologiczną matką - Sobańską - na spotkanie, udając jej potencjalnych klientów: narzeczonych, którzy szukają mieszkania. - Miałeś się zastanowić... Co robimy? Mam dzwonić do twojej matki, umówić nas? - Sam nie wiem, nie jestem przekonany do tego pomysłu... - Przynajmniej z nią pogadasz. Sprawdzisz, co to za człowiek... Nie musisz od razu wykładać kart na stół. - Dobra, zadzwoń... Zanim się rozmyślę!

Bizneswoman od razu nabierze jednak podejrzeń... I w końcu zażąda od młodej pary wyjaśnień. - Mam wrażenie, że nie byliście ze mną szczerzy.(...) Nie mylę się, prawda? Więc... o co tak naprawdę chodzi? Po co chcieliście się ze mną spotkać?

Tymczasem Aleksandra nadal będzie ukrywać przed Marcinem, że został ojcem... Ale opowie w końcu o wszystkim Olkowi. - To córeczka Izy... i Marcina. A Marcin... Twój brat o niczym nie wie. Chodakowska poda synowi zdjęcie Mai... A chwilę później zdradzi, że Marcinowi grozi niebezpieczeństwo - i że Artur próbował ją zastraszyć. - I co ja mam z tymi jego pogróżkami zrobić? - Pójść na policję!

Reklama

- Te SMS-y to nic w porównaniu z tym, co ten człowiek mi powiedział w cztery oczy... I na to nie mam żadnych dowodów. Nic mu nie zrobią, może nawet go nie przesłuchają. Ale te groźby to jedna sprawa, jest jeszcze druga... Co z Marcinem? Powiedzieć mu... czy nie? Olek, zmartwiony, poprosi matkę o czas do namysłu. Tymczasem nad jego głową też zbiorą się "czarne chmury"...

Bo Aneta - po tym, jak ją zdradził - postanowi się zemścić. Kryńska zacznie od sprzeczki ze swoją rywalką - Iwoną. I gdy dziewczyna popełni w klinice drobny błąd, od razu ją zaatakuje. - Ja tylko grzecznie pytam... Co to jest?! I może od razu pani podpowiem: to brak kompetencji!(...) Nie będę tolerować takiej fuszerki! Jeszcze jedna taka wpadka i spotkamy się w gabinecie dyrektora!

A kilka godzin później Aneta sprawi, że... Olek o mało nie straci pracy! Kryńska - korzystając z pomocy detektywa - wynajmie dziewczynę, która odwiedzi Chodakowskiego, udając pacjentkę... i po badaniu oczerni lekarza w Internecie. A wieczorem chirurg wyzna "ukochanej", że ma spore problemy.

- Dyrekcja przeprowadziła rozmowy, wiesz, rozmowy z pracownikami, na razie bardzo dyskretne, ale i tak zrobił się dym.(...) I to nie jest przypadek... Ktoś chce mi zaszkodzić. - Jestem z tobą i zawsze będę cię wspierać... W każdej sprawie możesz na mnie liczyć! Najpierw małżeństwo, teraz kariera - jak daleko posunie się Aneta, niszcząc życie Olka? I czy jej kłamstwa wyjdą w końcu na jaw? Odpowiedź wkrótce... Tylko na antenie TVP2, w premierowych odcinkach serialu!

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje