Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 368173
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Ina Sobala zapowiada udział w sekretnym projekcie i... powrót do "Emki"!

Ina Sobala, która niedawno ogłosiła, że po trzech latach wcielania się w Agę w "M jak miłość" postanowiła pożegnać się z serialem, właśnie poinformowała fanów, że rozpoczyna pracę nad nowym projektem. - Czeka mnie fajne wyzwanie i porządna aktorska metamorfoza - napisała na Instagramie.

"#secretproject", "#bedziesiedzialo", "#idzienowe", "#doboju" - to tylko kilka z wielu hasztagów, jakimi Ina Sobala oznaczyła swój instagramowy post poświęcony nowemu projektowi, nad którym właśnie rozpoczyna pracę. 29-letnia aktorka, której popularność przyniosła rola Agi w "M jak miłość", jest bardzo podekscytowana faktem, iż - jak stwierdziła - pozna nową ekipę, a w dodatku po raz pierwszy po prawie trzech miesiącach stanie przed kamerą.

Reklama

"Trochę się denerwuję, trochę się ekscytuję, ale chyba najbardziej to się cieszę. Czeka mnie fajne wyzwanie i porządna aktorska metamorfoza... Ale się zdziwicie, kim będę! Niezbadane są pomysły reżyserów castingu" - napisała.

Ina Sobala dopiero rok temu skończyła studia aktorskie, ale ma już na swoim koncie - oprócz roli Agi - kilka interesujących wcieleń serialowych (Olga w dwóch częściach "Chyłki", studentka w "Żmijowisku", pielęgniarka w "39 i pół tygodnia"). Tuż przed wybuchem pandemii zagrała u boku Małgorzaty Kożuchowskiej i Tomasza Karolaka w nowym filmie Michała Rogalskiego "Miłość na Marsie" (premiera zapowiedziana jest na Walentynki 2021) i... podjęła decyzję o odejściu z sagi rodu Mostowiaków.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje