Reklama

"M jak miłość”: Impreza na Deszczowej i niespodziewane wydatki. Co wydarzy się w serialu?

Katarzyna Cichopek od lat wciela się w postać Kingi Zduńskiej, a scenarzyści wciąż przygotowują nowe, ciekawe wątki, które będą czekać jej bohaterkę w nowym sezonie. Na instagramowym koncie aktorki pojawiły się ostatnio zdjęcia i relacje z planu, które zdradzają, co czeka bohaterów w premierowych odcinkach po wakacjach. U Zduńskich będzie się działo!

Klimatyczna impreza

Bohaterów "Emki" czekają magiczne chwile. Kasia Cichopek pokazała zdjęcia z imprezy, która odbywać się będzie na Deszczowej. Na relacjach z planu możemy zaobserwować, że u Zduńskich zagoszczą ich przyjaciele - Magda (Anna Mucha) i Andrzej (Krystian Wieczorek). Aktorka nie zdradziła z jakiej okazji organizowane jest to spotkanie, ale jedno jest pewne - będzie bardzo klimatycznie! Wieczorowa sceneria, wino i pyszne jedzenie - w takim otoczeniu bohaterowie spędzą miłe chwile w powakacyjnych odcinkach. Być może bohaterów czeka radosna nowina?


Nieoczekiwane zakupy

Kasia Cichopek zdradziła również, że w nowym sezonie jej bohaterka będzie musiała wybrać się na zakupy. W sklepie towarzyszyć jej będzie ojciec Magdy. Wiemy, co zamierzają kupić! Okazuje się, że Kinga i jej ojczym kupować będą... kanapę do salonu. Czyżby u Zduńskich zapowiadał się remont, a może bohaterów czeka przeprowadzka?

Reklama


Zobacz też: Barbara Kurdej-Szatan pozuje z siostrą w kostiumach kąpielowych. "Myślałam, że to zdjęcie przy lustrze"


swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje