M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 390240
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Ile zarabiają aktorzy serialu? Rekordowa stawka

"M jak miłość" to jedna z najdłużej emitowanych i najpopularniejszych polskich produkcji telewizyjnych. Niektórzy z aktorów z oryginalnej obsady grają po dzień dzisiejszy. Jaką wypłatą mogą się pochwalić? Ponoć najlepiej opłacaną gwiazdą jest Anna Mucha.

"M jak miłość": Kacper Kuszewski zdradził, ile zarabiał na planie

Kacper Kuszewski zdobył popularność za sprawą roli w serialu "M jak miłość", w którym grał przez 18 lat (od pierwszego odcinka do 2018 roku, kiedy jego bohater wyjechał do Australii). Aktor w zeszłym roku był gościem podcastu "Wykolejeni", gdzie wypowiedział się wprost na temat swoich zarobków w serialu.

Rozmówcy, słysząc o wspomnianych kwotach, nie kryli swojego zdziwienia: "Ile?! Naprawdę?!". Z kolei na TikToku pojawiło się wiele komentarzy, w których negatywnie oceniono słowa aktora, choć nie brakuje także głosów obrońców. "Chciałabym za dwa dni pracy zarabiać 5k brutto"; "Chcę pracować dwa dni w miesiącu i mieć 4 tysie w kieszeni"; "Widzę że komentujący trochę polecieli. 2 dni zdjęciowe to w żadnym wypadku 2 dni robocze" - czytamy w komentarzach. 

Reklama

"M jak miłość": Anna Mucha najlepiej opłacaną aktorką?

"Super Express" rok temu informował, że Anna Mucha to jedna z najlepiej opłacanych gwiazd telenoweli. Za jeden dzień na planie zdjęciowym otrzymuje aż 8 tys. złotych. Aktorka ma w ciągu miesiąca piętnaście dni zdjęciowych, do daje w sumie kwotę 120 tysięcy złotych!

"Super Express" sugeruje, że inni aktorzy "M jak miłość" otrzymują niższe stawki: bracia Mroczek i Katarzyna Cichopek zarabiają za jeden dzień na planie 6 tysięcy złotych, z kolei Teresa Lipowska inkasuje 3 tysiące złotych.

Czytaj więcej: "M jak miłość": Odcinek 1734. Marcin przyłapie Izę na czułościach z kochankiem

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy