Reklama

"M jak miłość": Iga Krefft pokazała chłopaka! Pasują do siebie?

Iga Krefft, czyli Ula z "M jak miłość", chętnie dzieli się ze swoimi fanami codziennością. I choć często publikuje kadry związane z pracą lub pokazuje swoje stylizacje, to rzadko zdradza szczegóły ze swojego życia uczuciowego. Ostatnio zdecydowała się jednak zrobić wyjątek i na Instagrama wrzuciła zdjęcie, na którym pozuje ze swoim chłopakiem! Ukochanego poznała przed laty na planie popularnej "Emki".

Iga Krefft - popularność

Iga Krefft ogólnopolską rozpoznawalność zdobyła już jako 12-latka, kiedy dołączyła do obsady serialu "M jak miłość". Aktorka do dziś wciela się w Ulę - przybraną córkę Hanki i Marka Mostowiaków, a jej wątek jest wciąż rozbudowywany. Krefft od kilu lat realizuje się również w muzyce pod pseudonimem Ofelia. Swoje umiejętności wokalne miała szansę zaprezentować jakiś czas temu w programie "Twoja twarz brzmi znajomo".

Występy w uwielbianym serialu i coraz większe sukcesy w branży muzycznej sprawiły, że gwiazda może cieszyć się dużą popularnością w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją blisko sto tysięcy osób, a to grono sukcesywnie się powiększa.

Reklama

Iga Krefft - chłopak

W jednym z ostatnich postów aktorka i wokalistka zdecydowała się pokazać fanom uroczą fotografię, na której pozuje z wieloletnim partnerem - Wiktorem Ejryszewem. Para poznała się kilka lat temu na planie "M jak miłość". Wiktor zagrał wówczas epizod w jednym z odcinków serialu. Obecnie mężczyzna spełnia się jako reżyser i scenarzysta. Aktorka zdecydowała się poświęcić partnerowi romantyczny wpis. Para świętuje bowiem piątą rocznicę związku. 

Fani aktorki nie kryli zachwytu, chętnie "serduszkowali" nowy post i życzyli parze samych szczęśliwych dni. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Iga Krefft

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje