M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 391513
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Gwiazdor serialu pobity? Fani zaniepokojeni

Od miesięcy fani "M jak miłość" żyją wątkiem zdrady Andrzeja. Bohater grany przez Krystiana Wieczorka po upojnej nocy z kochanką przekreślił swoje dotychczasowe życie u boku Magdy. Niedawno aktor wrzucił do sieci zdjęcie swojej posiniaczonej twarzy. Fani zastanawiają się czy to charakteryzacja do roli Andrzeja, czy innej roli.

"M jak miłość": Andrzej zdradził Magdę

Andrzej, Adam oraz Kamil wybrali się razem na konferencję do Wrocławia, ale w delegacji  myśleli nie tylko o pracy... Werner na wyjeździe poznał atrakcyjną prawniczkę Sylwię (w tej roli Hanna Turnau) i od razu zaczął nowy flirt. Tymczasem Budzyński wieczór spędził w towarzystwie pięknej Julii - dawnej koleżanki, która odwiedziła go niedawno w biurze...

Dziewczyna wyznała prawnikowi, że jej małżeństwo właśnie się rozpadło i namówiła Budzyńskiego na całą serię drinków w hotelowym barze. A w finale obdarowała go namiętnym pocałunkiem! Na tym nie koniec! Andrzej obudził się rano... u boku kochanki i w końcu zrozumiał, jak wielki popełnił błąd. Co więcej, Julia zaszła z Budzyńskim w ciążę, a jego ojcostwo potwierdził test. 

Reklama

"M jak miłość": Prawda wyszła na jaw

Od tego czasu fani "M jak miłość" nie mogą liczyć na chwilę spokoju. Z niecierpliwością wyczekiwali odcinka, w którym o zdradzie dowie się Magda. Do te pory Andrzej nie wyjawił żonie prawdy, a adwokata "kryli" również przyjaciele pary. Dopiero w odcinku z 11 października kobieta wreszcie dowiedziała się prawdy. 

Po odkryciu skoku w bok męża Magda postanowi na jakiś czas wyjechać do siedliska, unikając konfrontacji z wiarołomnym małżonkiem. Za to nieoczekiwanie zjawi się u Kingi, by porozmawiać z nią szczerze o zdradzie Budzyńskiego. Po reakcji Zduńskiej na wiadomość o zdradzie Magda od razu domyśli się, że przyjaciółka już wcześniej wiedziała o wszystkim.

Fani zaniepokojeni zdjęciem gwiazdora "M jak miłość"

Aktorzy z serialu chętnie dzielą się filmikami i zdjęciami z planu na Instagramie. Niedawno Krystian Wieczorek wrzucił post, który zaniepokoił jego fanów. Widać na nim aktora z pokiereszowaną twarzą. W opisie nie zdradził za wiele. Można jednak wywnioskować, że jest to charakteryzacja do roli. Nie wiadomo jednak jakiej. 

Część fanów jest pewna, że zdjęcie pochodzi z planu "M jak miłość". "ha... Była rozmowa z Magdą", "Nieźle Pan nabałaganił ����#mjakmilość" - można przeczytać w komentarzach. Jak jest prawda? Na odpowiedź musimy cierpliwie poczekać. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość | Krystian Wieczorek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy