Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367512
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Gwiazda pop uwiedzie Marcina!

Już wkrótce do obsady "M jak miłość" dołączy kolejna gwiazda: Julita "Jula" Fabiszewska - wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów, która fanów zdobyła m.in. dzięki przebojom “Milion słów", "Za każdym razem" i "Nie zatrzymasz mnie". Rola w serialu będzie jej aktorskim debiutem, a przed kamerami młoda piosenkarka wcieli się w Paulinę... dziewczynę, która odmieni życie Marcina (Mikołaj Roznerski).

- "M jak miłość" jest dla mnie fantastyczną przygodą, ale również dużym wyzwaniem. Odkąd pamiętam zasiadałam przed telewizorem czekając na ten serial i gdyby ktoś wtedy powiedział, że będę kiedyś jego częścią, uznałabym, że oszalał! - rzuca z uśmiechem Jula.

Reklama

- Niesamowicie cieszę się na to kolejne doświadczenie w życiu - tym bardziej, że mogę rozwinąć skrzydła w zupełnie czymś innym niż muzyka, co będzie dla mnie nie lada sprawdzianem - dodaje gwiazda.

Bohaterka, którą zagra Jula, przyjedzie do Warszawy, by zacząć studia z biotechnologii. A jej znajomość z Marcinem zacznie się pechowo - od stłuczki na ulicy i sporej kłótni.


Chodakowski od razu poczuje jednak do dziewczyny sympatię i zaledwie kilka godzin później jego nowa "znajoma" zostanie... nianią małego Szymka (Staś Szczypiński)!

Paulina odpowie na ogłoszenie, które Marcin zamieści w Internecie i weźmie nawet udział w specjalnym "castingu", który Chodakowski zorganizuje wspólnie z Agnieszką (Magdalena Walach).

Olszewska będzie dziewczyną zachwycona i w końcu namówi przyjaciela, by spośród wszystkich kandydatek wybrał właśnie ją. Paulina bez trudu podbije serce Szymka... a Marcin od razu zabierze ją do Grabiny.

Czy nowa opiekunka spodoba się też Mostowiakom?

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje