Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 370061
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Gwiazda "Emki" została mamą. Ilona Janyst ma córeczkę!

Ilona Janyst, czyli Aneta Kryńska z "M jak miłość", przekazała właśnie swym fanom radosną wiadomość, że została mamą! Fakt, że jej rodzina się powiększy, przez całą ciążę trzymała w tajemnicy przed mediami.

Niebawem minie rok od dnia, gdy Ilona Janyst (wtedy jeszcze nosiła nazwisko Lewandowska) przysięgła przez ołtarzem dozgonną miłość i wierność Pawłowi Janystowi, czyli Januszowi ze Strzel z "Korony królów". Aktorska para poznała się podczas studiów - byli na jednym roku na wydziale lalkarskim wrocławskiej filii krakowskiej szkoły teatralnej. Odtwórczyni roli Anety z "M jak miłość" o swym ślubie poinformowała fanów i media za pośrednictwem mediów społecznościowych. 23 kwietnia ubiegłego roku zamieściła na Instagramie zdjęcie z uroczystości... - Od chwil paru jestem Iloną Janyst - napisała.

Reklama

W miniony weekend aktorka znów zaskoczyła fanów. Tym razem podzieliła się z nimi cudowną nowiną, że została mamą. Pod zdjęciem - a właściwie rysunkiem - przestawiającym dwoje zakochanych w sobie ludzi przytulających maleńkie dziecko - zamieściła żartobliwy komentarz.

- Z pewnym oka zmrużeniem przedstawiam portret naszej małej rodzinki, uwzględniający aktualny stan liczebny wszystkich jej członków - stwierdziła w podpisie pod rysunkiem.

Ilona Janyst znana jest z tego, że pilnie strzeże przed mediami swej prywatności. Udało się jej przez całą ciążę utrzymać w tajemnicy przez tabloidami i portalami plotkarskimi fakt, że spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Dziś wiadomo już, że urodziła zdrową i śliczną dziewczynkę.

Aktorka nie zdecydowała jeszcze, kiedy wróci na plan "M jak miłość". Bardzo chciałaby najbliższe miesiące spędzić z córeczką, ale wie, że nie może sobie pozwolić na zbyt długą przerwę w pracy. Na razie wątek Anety, w którą wciela się w "Emce", został odsunięty na dalszy plan, ale niewykluczone, że Kryńska wkrótce znów pojawi się w życiu Olka (Maurycy Popiel).

Nie wiadomo też, kiedy na afisz Teatru Polskiego w Bielsko-Białej wróci spektakl "DyBBuk", w którym Ilona Janyst gra z mężem.

Aktorka nie kryje, że w jej życiu najważniejsza jest rodzina. Teraz zamierza każdą chwilę poświęcić córce.


Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje