Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 365122
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Grabina w płomieniach!

Ostatni przed wakacyjną przerwą odcinek serialu zapowiada się bardzo dramatycznie. Atak szaleńca, uwięzienie i podłożenie ognia. Czy przez Rafała Mostowiakowie zostaną bez dachu nad głową?

Anna (Tamara Arciuch) i reszta rodziny poznała już mroczną przeszłość Rafała (Przemysław Bluszcz). Wszyscy zrozumieli, że chory psychicznie mężczyzna stanowi zagrożenie dla każdego, kto mu się sprzeciwia.

Uśpił ich czujność


Reklama

Gołębiewski wprawdzie na kilka dni zniknął z Grabiny, ale wróci i niespodziewanie zaatakuje Gruszyńską w jej aucie, zmuszając, by wyjechała z nim z siedliska. Kobiecie cudem uda się uciec z rąk szaleńca. Kilka dni po tych traumatycznych wydarzeniach policja wyłowi z rzeki ciało nieznanego mężczyzny. Staszek (Sławomir Holland) od razu zadzwoni do Marka (Kacper Kuszewski).

- To może być Rafał. Facet nie miał przy sobie żadnych dokumentów, ale wzrost i waga mniej więcej się zgadzają - poinformuje bliskich Mostowiak. Wszyscy odetchną z ulgą, a Werner (Jacek Kopczyński) pojedzie na kilka godzin do Warszawy. Annę zostawi pod opieką Ewy (Dominika Kluźniak).

W pułapce ognia

 Kobiety wybiorą się na krótki spacer i zajrzą do warsztatu Lucjana, gdzie ostatnio bawili się Mateusz (Krystian Domagała) z Antkiem (Jakub Jankiewicz). Anna zauważy na podłodze dziwny błysk: - To mój łańcuszek! Skąd on się tu wziął? Chwilę później ktoś zatrzaśnie drzwi i uwięzi obie kobiety! Anna zrozumie, że to Rafał zastawił kolejną pułapkę. W budynku pojawi się ogień i gryzący dym...

Na szczęście kilka minut później do domu wróci Marek i od razu pobiegnie do warsztatu: - Zaraz, już, otwieram! Ewuniu, już! Po chwili do Mostowiaka dołączy Werner. Obaj uwolnią przerażone kobiety, a przy okazji zauważą, że z oddali obserwował ich Rafał! Marek rzuci się za szaleńcem w pościg i powali go na ziemię. - Podpaliłeś dom? Ty sukinsynu!

Wtedy usłyszy krzyk żony: - Zostaw! Dom... Trzeba ratować dom!

Na miejscu błyskawicznie zjawi się straż pożarna, jednak Ewa i Marek będą mogli jedynie bezsilnie patrzeć, jak płomienie trawią ich domostwo. Czy Grabina przetrwa pożar? Czy rodzina Mostowiaków zostanie bez dachu nad głową? Tego dowiemy się już po wakacjach.

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje