Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 364141
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Gdzie jest Iza?

Piękna i wrażliwa - Iza to wyjątkowa dziewczyna, choć Marcin tego nie docenia. A w kolejnym odcinku "M jak miłość" - numer 1210 - Chodakowski będzie coraz bardziej żałować, że złamał jej serce.

Artur - po tym, jak Lewińska nagle zniknęła - przekaże rywalowi nowe wiadomości.

Reklama

- Byłem u niej w pracy. Wzięła bezpłatny urlop, wszystkie swoje sprawy przekazała koleżance... Prawdopodobnie już do tej roboty nie wróci.

- Rozumiem...

- A ty, dowiedziałeś się może... czegoś nowego? Nie odezwała się? Mail, telefon, esemes, cokolwiek?

- Głucha cisza. Choć nagrałem jej ze sto wiadomości...

Tymczasem Maciek - brat cioteczny dziewczyny - opowie Marcinowi o jej przeszłości.

- Iza miała poważne epizody depresyjne. Brała leki, chodziła na terapię... Więc wybacz, ale sytuacja naprawdę jest niebezpieczna! I akurat ty, po tym jak Izę potraktowałeś... powinieneś bardziej się tym przejąć!

A Chodakowski zrozumie w końcu, dlaczego Artur aż tak niepokoi się o byłą ukochaną... Zdenerwowany, kolejny raz sięgnie po telefon i wybierze numer dziewczyny:

- Cześć, Iza! Co ty wyprawiasz? Bardzo się o ciebie martwię... Nie tylko ja, my wszyscy... Do cholery, tak się nie robi, nie wykręca się przyjaciołom takich numerów! Odezwij się albo chociaż napisz, gdzie jesteś i co się z tobą dzieje... Jesteś mi bardzo bliska, jeśli cokolwiek to dla ciebie znaczy... Odezwij się, proszę!

Czy jego słowa dotrą do niej na czas? Ciekawych zapraszamy przed telewizory - poniedziałek i wtorek punktualnie o 20.40!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje