Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367890
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Gdy kończy się miłość

Zapraszamy na premierowy, 1308. odcinek „M jak miłość” - i kolejne spotkanie z Magdą oraz Olkiem. Czy po rozstaniu oboje pozostaną przyjaciółmi?

W nowym sezonie Chodakowska zdobędzie się w końcu na odwagę i wyzna swojemu ojcu, że jej małżeństwo się rozpadło.

Reklama

- Postanowiłam nie czekać, załatwić to od ręki i już złożyłam pozew... Piotrek będzie mnie reprezentował. Obiecał, że po starej znajomości za bardzo ze mnie nie zedrze...

Tymczasem Olek nadal będzie czuł wyrzuty sumienia - bo to jego zdrada zniszczyła ich rodzinę. I w końcu postanowi oddać żonie dom.

- Wyprowadziłem się, mieszkanie jest wolne... Proszę cię, Magda, wróćcie tam, zrób to ze względu na Maćka... Obiecuję, że nie będę cię nachodził ani niepokoił!

Chodakowski spróbuje też uwolnić się od Anety, ale jego kochanka okaże się równie uparta, co zaborcza. I gdy Olek ją odepchnie, powróci - gotowa na wszystko, by walczyć o ich "miłość".

- Nie chcę z tobą rozmawiać... Nie nachodź mnie więcej!

- Teraz już nie musisz udawać, ani nikogo okłamywać... Możemy wreszcie normalnie być razem! Tak, jak chciałeś, pamiętasz?

- Aneta... nie widzisz, że wszystko się zmieniło?!

Czy Olek w końcu ulegnie i na nowo zwiąże się z Kryńską? A jeśli tak... jak przyjmie to Magda? Odpowiedź wkrótce - tylko na antenie TVP2, w premierowych odcinkach serialu! 

www.mjakmilosc.tvp.pl/

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje