Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 388494
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Franka zostanie w USA na zawsze? Spotka się z synem

Niedawno zakończony 22. sezon "M jak miłość" przyniósł fanom serialu sporo emocji. Ostatnie odcinki pozostawiły za to więcej pytań niż odpowiedzi, dlatego widzowie już odliczają dni do premiery nowego sezonu. Aktorzy pracują właśnie nad premierowymi odcinkami. Czasami dzielą się z fanami szczegółami nadchodzących epizodów.

Paweł i Franka: Szczęście w małżeństwie?

Emocjonujący wątek Pawła i Franki będzie kontynuowany po wakacjach. Bohaterowie "M jak miłość" nie mieli łatwo do tej pory, zwłaszcza Franka, która musi podjąć trudne decyzje, mogące zaważyć na relacji z Pawłem. Dominika Kachlik dołączyła do obsady "M jak miłość" na stałe stosunkowo niedawno, bo w 2020 roku, ale grana przez nią postać już zdążyła namieszać w serialu! 

Żywiołowa Franka pojawiła się w życiu Pawła (Rafał Mroczek) całkowicie przez przypadek, jednak przewrotny los - kierowany ręką scenarzystów - sprawił, że drogi Zduńskiego i tajemniczej nowej znajomej wciąż się przecinały. Finalnie obydwoje zapałali do siebie gorącym uczuciem i zdecydowali się iść razem przez życie. Czy po wzruszającym ślubie i weselu utrzymanym w góralskim stylu młoda para będzie żyła długo i szczęśliwie? Dowiem się po wakacjach!

Reklama

"M jak miłość": Pojednanie z synem

W ostatnich odcinkach przed wakacjami druzgoczące wiadomości usłyszała Franka. Kobieta pragnie zajść w ciążę, niestety z powodu endometriozy graniczy to z cudem. "Ja tylko tak bardzo bym chciała... poczuć, jak to jest być mamą... Trzymać swoje dziecko w ramionach, widzieć, jak rośnie..." - mówiła Franka Pawłowi w ostatnich odcinkach. Niestety, specjalistka nie miała dla młodej pary dobrych wiadomości. "Wyniki badań hormonalnych potwierdzają endometriozę.(...) Pani rezerwa jajnikowa, jak na kobietę w pani wieku, jest również znacząco obniżona...". 

Do tego dostała wiadomość od Marty i Karola Lewickich, którzy nie chcą, by utrzymywała kontakt z synem. A gdy zespół Gutowskiego dostaje zaproszenie do USA, dziewczyna postanawia polecieć do Ameryki, by odnaleźć swoje dziecko. Zduńska cały czas ukrywa jednak swoje problemy przed Pawłem. Ten wyczuwa, że coś ją gnębi i coraz bardziej się tym niepokoi.

"Dużo się działo w tym sezonie. Franka przeżyła i te dobre, ale też ostatnio coraz bardziej smutne i trudne momenty. Co do zasady nie boi się zmian i lubi, jak w jej życiu dużo się dzieje ale problemy, które pojawiły się na horyzoncie są dużym wyzwaniem dla niej i dla Pawła" - mówiła Dominika Kachlik w kulisach serialu. W zapowiedzi widać kopertę z napisem "otworzyć tylko w razie mojej śmierci". Franka zostawi ją przed swoim wyjazdem do Stanów w celu odnalezienia syna. "Paweł, ja sobie nie umiem z tym poradzić" - powie załamana kobieta swojemu mężowi.

Zdradzamy także, że tuż po wakacjach rodzina biologicznego syna pojawi się w życiu Pawła i Franki na stałe. Na razie nie wiadomo, kto wcieli się w trójkę amerykańskich bohaterów. Pewne jest natomiast to, że kiedy Paweł dowie się prawdy o tym, że żona okłamywała go w sprawie swojej przeszłości, zupełnie przestanie jej ufać. A przyszłość ich Ich małżeństwa stanie pod znakiem zapytania. Dominika Kachlik opublikowała na relacji na Instagramie zdjęcie z Adamem - jej serialowym synem z USA, którego zagra Liam Culbreth. Czy chłopiec zagości w serialu na dłużej?

"M jak miłość": Kiedy nowe odcinki?

Premierowe odcinki "M jak miłość" już we wrześniu, w poniedziałki i wtorki o 20:45 w TVP2!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL