Reklama

"M jak miłość": Franka padnie ofiarą Majki?

W "M jak miłość" po wakacjach nie zabraknie mocnych wrażeń. Wszystko wskazuje na to, że Majka Chojnacka znowu namiesza w życiu Pawła Zduńskiego. Jednak zanim do tego dojdzie, musi zmierzyć się z Franką. Zrobi to udając żebraczkę!

"M jak miłość" przed wakacjami

Przed wakacjami Paweł oświadczył się France. Ukochana nie przyjęła pierścionka, ponieważ bała się, że Piotr tak naprawdę jej nie kocha. W końcu Pawłowi udało się udowodnić France, że naprawdę darzy ją głębokim i szczerym uczuciem. Dziewczyna przyjęła zaręczyny. Niestety wszystkiemu przyglądał się jej były - bandyta Krzysiek - który obiecał sobie, że nigdy nie dopuści do tego, żeby Franka wyszła za Zduńskiego!

Co wydarzy się w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach?

Nowy sezon "M jak miłość"

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach Majka Chojnacka będzie walczyła z Franką o miejsce przy boku Pawła Zduńskiego. Pomoże jej w tym Krzysiek!
Magda pojawi się w Grabinie po wielu latach. Nie będzie jednak w niczym przypominać dawnej ukochanej Zduńskiego.

Los doświadczył ją w okrutny sposób. Magda była uzależniona od narkotyków i straciła dach nad głową. To sprawi, że jej intencje względem nowej wybranki Pawła nie będą czyste! 

Majka, udając żebraczkę, zdobędzie sympatię Kingi i Franki. W końcu zostanie zatrudniona przez Kingę i zbliży się do narzeczonej Pawła. Niestety Franka nie będzie świadoma tego, kim naprawdę jest nowa pracownica. Nie będzie podejrzewała również, że Majka spiskuje z jej byłym!

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach związek Pawła i Franki będzie poważnie zagrożony!

Niedawno na instagramie Laury Samojłowicz pojawiło się zdjęcie, które może wskazywać na to, że Majka poważnie namiesza w życiu Zduńskiego.
Aktorka pozuje na nim z Michałem Chriuścielem, który gra rolę byłego chłopaka Franki.

Reklama

"Partnerzy w zbrodni" - napisała po angielsku aktorka.

Czy nowy sezon "M jak miłość" po wakacjach będzie końcem miłości Pawła i Franki?

"M jak miłość": Nowa przyjaciółka Franki

Franka zaprzyjaźni się z Majką. Kobiety poznają się bardzo dobrze - przynajmniej tak będzie wydawało się góralce. W związku z tym Majka będzie świadoma mocnych i słabych stron narzeczonej Pawła. Wtedy postanowi doprowadzić swój niecny plan do końca...

Czy w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach rozpadnie się związek Pawła i Franki?

Zobacz też:

"M jak miłość“: Odcinek 1595. Iza i Marcin się nie pogodzą?

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje