Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 370724
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Fatalna diagnoza: Janek już nigdy nie będzie chodzić!

Mamy dwie informacje na temat Janka (Tomáš Kollárik), który zostanie postrzelony w dniu swojego ślubu z Sonią (Barbara Wypych) pod kościołem: jedną dobrą, drugą – złą. Dobra jest taka, że Morawski przeżyje. Zła – że najprawdopodobniej już nigdy nie będzie chodzić i czeka go życie na wózku inwalidzkim...

Zdradzamy, że w 1563. odcinku "Emki" (emisja we wtorek 2 lutego o godz. 20. 55 w TVP2) Krawczykówna już trzecią noc będzie wytrwale czuwać przy ciężko rannym ukochanym w szpitalu.

Z rozmowy policjantki z lekarzem widzowie dowiedzą się, że będący w bardzo ciężkim stanie Janek ma poważnie uszkodzony kręgosłup.

Reklama

- Pacjent wyraźnie prosił, żeby nikogo, nawet najbliższych, nie informować o stanie jego zdrowia... - usłyszy bliska płaczu Sońka. - Przykro mi, ale muszę się tego trzymać. Takie są procedury.

Po powrocie do sali Janka Krawczykówna zarzuci narzeczonego pretensjami:

- Powiedz, dlaczego to robisz? Dlaczego prosiłeś lekarzy, żeby nie udzielali mi informacji? Jesteśmy rodziną... Dobra, okay, możesz sobie mówić, co chcesz, ale dla mnie jesteś moim mężem, chociaż do ślubu ostatecznie nie doszło.

Jakimś cudem Rafałowi (Jakub Kucner) i Marii (Małgorzata Pieńkowska) uda się w końcu namówić Krawczykównę, by choć na kilka godzin wróciła odpocząć do Grabiny.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje