Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367513
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Fanka ma rolę!

– Sama jestem ciekawa, jak rozwinie się ten wątek – mówi Julita Fabiszewska. Gwiazda pop właśnie dołączyła do obsady serialu.

We wtorek, 4 kwietnia, po raz pierwszy zobaczymy w "M jak miłość" Julitę "Julę" Fabiszewską. Zagra studentkę Paulinę, która zostanie zatrudniona przez Marcina Chodakowskiego (Mikołaj Roznerski) jako niania dla jego synka Szymka (Staś Szczypiński).

Reklama

26-letnia piosenkarka (ma na koncie już dwie płyty, a w czerwcu wyda trzeci album) nie ukrywa, że jest to spełnienie jej marzeń.

- Wielokrotnie powtarzałam w mediach, że od lat jestem fanką "M jak miłość". Kiedyś oglądałam wszystkie odcinki. Znajomi wiedzieli, że gdy w telewizji leci serial, nie można do mnie dzwonić i wysyłać SMS-ów, bo jestem niedostępna. Nie sądziłam, że kiedyś dołączę do jego obsady - mówi.

- Nie czuję się aktorką, ta propozycja spadła na mnie jak grom z jasnego nieba. Jestem ogromnie wdzięczna za tę szansę. Mam możliwość sprawdzać się w nowej roli i rozwijać w innym kierunku niż muzyka - dodaje.

Na szczęście może liczyć na wsparcie Mikołaja Roznerskiego.

- Dużo mi podpowiada, tłumaczy, ma do mnie mnóstwo cierpliwości. Jest normalnym, pozytywnym człowiekiem, a dobrze mieć takich ludzi wokół siebie - zwierza się "Jula".

Ciekawe, czy coś połączy te postaci w przyszłości? Czy Paulina zostanie nową mamą Szymka?

KUBA ZAJKOWSKI

Tele Tydzień

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje