Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 364369
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Drugie oświadczyny Wernera

By usłyszeć upragnione słowo „tak” z ust ukochanej (Tamara Arciuch), prawnik (Jacek Kopczyński) aż dwukrotnie będzie musiał prosić ją o rękę...


Reklama


Zanim na drodze Adama stanęła Gruszyńska, wzięty prawnik znakomicie radził sobie z kobietami. Był śmiały i bezpośredni w kontaktach, więc panie chętnie nawiązywały z nim bliższe relacje. On jednak zachowywał się jak rasowy playboy - zaliczał kolejne piękności, po czym wycofywał się z dobrze zapowiadającego się związku.

Ale w Annie zakochał się naprawdę, z czego zresztą zwierzył się swojemu najbliższemu przyjacielowi Andrzejowi (Krystian Wieczorek) już w poprzednim sezonie sagi rodu Mostowiaków.

Zaraz po wakacjach Werner zdradzi Budzyńskiemu, że planuje oświadczyny, w związku z czym jest teraz kłębkiem nerwów.

Na domiar złego Anna zapowie mu przez telefon, że wcale nie jest w romantycznym nastroju. Wciąż ma wyrzuty sumienia z powodu Rafała (Przemysław Bluszcz), który z chorej miłości do niej podpalił posesję Mostowiaków w Grabinie. A gdy prawnik przyjedzie do siedliska, jeden z gości - muzyk z kwartetu smyczkowego - uszkodzi mu auto.

Nic więc dziwnego, że w pensjonacie o mało nie dojdzie do awantury. Werner zdoła jakoś opanować złe emocje. Gdy on i Gruszyńska zostaną sam na sam, w końcu zdobędzie się na oświadczyny.

Wtedy niespodziewanie dowie się, że ukochana wolałaby jednak romantyczne zaręczyny. Zdesperowany Adam w panice zwróci się o pomoc do goszczących w siedlisku Anny muzyków. Ustawi kwiaty i świece zapachowe, a następnie poprosi Gruszyńską o rękę drugi raz.

Tym razem zostanie przyjęty... Tak zacznie się sielanka narzeczonych Anny i Adama. Werner do tego stopnia poczuje się szczęśliwy, że będzie chciał jak najszybciej wyznaczyć datę ślubu.

a.im.

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje