Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 368187
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Drugi ślub Marii i Artura! Sprawdź listę gości!

Po złożeniu przez Marię (Małgorzata Pieńkowska) i Artura (Robert Moskwa) przysięgi małżeńskiej w kościele najbliższa rodzina i przyjaciele Mostowiaków zbiorą się w sadzie Lucjana (śp. Witold Pyrkosz) na toasty, poczęstunek i tańce.


Reklama

Jak nietrudno się domyślić, powtórny ślub Marysi i Artura Rogowskich, do którego dojdzie w 1401. odcinku "M jak miłość" (planowana emisja w poniedziałek 26 listopada w TVP2), stanie się okazją do spotkania rodzinnego. Kto pojawi się na weselu? A kto zawiedzie?

Lista obecnych i... nieobecnych

Na ślub siostry z Dublina przyjedzie Marek (Kacper Kuszewski), który przy okazji wyzna matce Barbarze (Teresa Lipowska), że Ewa (Dominika Kluźniak) dostała świetną propozycję pracy w... Australii. I że oboje planują wyjechać tam aż na półtora roku.

Do Polski po długiej nieobecności przyleci także Marta (Dominika Ostałowska), ale bez dzieci. Okaże się, że Ania aktualnie przebywa na plenerze malarskim w Szwajcarii. Zapytana o Łukasza, Budzyńska nie udzieli konkretnej odpowiedzi. Z jej rozmowy przez telefon widzowie dowiedzą się, że rozstała się z ostatnim partnerem Jerzym i pragnie całkowicie zerwać z nim kontakt.

Chodakowskich będzie reprezentował tylko Wojtek (Feliks Matecki), bo Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) zachoruje na anginę, a Zosia (Julia Wróblewska) wyjedzie akurat nad morze. Nie będzie też Kingi (Katarzyna Cichopek-Hakiel), której lekarz zaleci leżenie w łóżku. Za to Piotrek (Marcin Mroczek) stawi się z dziećmi.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje