Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 368932
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Dramat Soni! Będzie przekonana, że Janek wciąż kocha Ulę...

Sonia (Barbara Wypych) ubzdura sobie, że nie odnajdzie szczęścia u boku Janka (Tomáš Kollárik), bo ten nigdy nie przestanie kochać Uli (Iga Krefft) i do końca życia będzie tęsknił za swoją eks, wyobrażając sobie siebie w jej ramionach...

W 1532. odcinku "M jak miłość" (emisja w TVP2 w poniedziałek 12 października o godzinie 20.55) Sonia zda sobie sprawę z tego, że Janek - choć kusi go i prowokuje - coraz rzadziej ma ochotę na... seks i tłumaczy to przemęczeniem. Policjantka skojarzy jednak, że ukochany dziwnie się wobec niej zachowuje, odkąd dowiedział się, że między Ulą i Bartkiem (Arkadiusz Smoleński) nie układa się najlepiej. Będzie przekonana, że Morawski wciąż czuje coś do swojej eks i po cichu liczy na to, że może kiedyś ich drogi znów się skrzyżują. Sonia postanowi wprost zapytać Natalkę (Marcjanna Lelek), czy jej siostra ma zamiar wrócić do Polski...

Reklama

Natalka nieoczekiwanie zwierzy się jej z własnych problemów i wyzna, że przyłapała męża na zdradzie z kobietą, którą kiedyś kochał i której - co właśnie odkryła - nigdy kochać nie przestał.

Jeszcze tego samego dnia Sonia powie Jankowi, że dowiedziała się, dlaczego małżeństwo Natalii legło w gruzach.

- Pamiętam, jak mi opowiadałeś, że to była idealna para, że Franek zawsze stał za Natalką murem. A jednak okazało się, że w głębi duszy cały czas kochał Justynę - stwierdzi.

- I jak tu można wierzyć w miłość? - westchnie.

Morawski spojrzy jej w oczy.

- Na pewno mówisz teraz o Natalce i Franku? Czy... o nas? - szepnie, przyciągnie do siebie Sonię i przytuli ją.

- Kiedy ty mi w końcu zaufasz? - zapyta, po czym zapewni policjantkę, że Ula to już dawno zamknięty rozdział jego życia.

- Liczysz się tylko ty - powie.

Wkrótce potem Sonia zauważy, że Janek z wypiekami na twarzy przegląda jakieś strony w internecie. Będzie pewna, że szuka informacji o Uli, a może nawet nawiązał z nią kontakt. Kątem oka zerknie na ekran laptopa Morawskiego i aż zaniemówi z wrażenia... Zobaczy, że Janek odwiedził internetowy sklep z pierścionkami zaręczynowymi! Czy wreszcie zrozumie, że jest dla niego najważniejsza?  

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje