M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 389416
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Dramat Pawła! Zduński zasiądzie na ławie oskarżonych?!

W nowych odcinkach "M jak miłość", a dokładnie tych, które zostaną wyemitowane wiosną, spore kłopoty czekają Pawła Zduńskiego. Z relacji instagramowych braci Mroczek wynika, że jeden z bliźniaków stanie przed sądem, a drugi zostanie jego obrońcą! Jakie zarzuty usłyszy mąż Franki?

"M jak miłość": Paweł oskarżony?! Piotrek zostanie jego adwokatem

Jak donosi serwis SuperExpress Seriale w nowych odcinkach "M jak miłość" czarne chmury zbiorą się nad Pawłem. W 1722. odcinku serialu (emisja wiosną) Zduński stanie przed sądem u boku Piotrka, który zostanie jego adwokatem. Według informacji zamieszczonych na stronie portalu, w obronę męża Franki zaangażuje się cała rodzina, a przede wszystkim Marysia, która o pomoc poprosi Marcina Chodakowskiego. 

Z relacji zamieszczonej na profilu Marcina Mroczka wynika, że zarzuty, ciążące na Pawle będą poważne. Świadczyć o tym może choćby ten fragment scenariusza:

Reklama

"Dostałam od syna zakaz zbliżania się. Marcin, posłuchaj... ja wiem, że to z mojej strony naiwność, ale odchodzę od zmysłów i po prostu liczę na cud. Wciąż mam nadzieję, że uda się uratować Pawła. Powiedz, znalazłeś coś może, cokolwiek?" - zwróci się do Marcina Marysia.

Na sali sądowej Pawła będzie wspierać również Franka. O co zostanie oskarżony Zduński? Tego póki co nie wiadomo. Spekuluje się, że może chodzić o napaść, której doświadczyła jego córka, Basia. 

"M jak miłość": Kiedy i gdzie oglądać?

Premierowe odcinki "M jak miłość" można oglądać w każdy poniedziałek i wtorek, o 20.55 w TVP 2.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy