Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 365547
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Dramat Lucjana - "Myszka" urodzi Łagodę!

Dla Lucjana (Witold Pyrkosz) będzie to cios w samo serce: oto na jaw wyjdzie, że jego ukochana córeczka Małgosia (Joanna Koroniewska) jest w ciąży z Michałem (Paweł Okraska). A to oznacza, że urodzi Łagodę!

Barbara (Teresa Lipowska) poradzi Tomkowi (Andrzej Młynarczyk), by ułożył sobie życie na nowo, bo jej córka jest egoistką i nie zamierza wracać do Polski. Mostowiakowa obieca też zięciowi, że rodzina poprze go w sprawie opieki nad dziećmi.

Reklama

Tymczasem Chodakowski - leżąc w objęciach Agnieszki (Magdalena Walach) -  odbierze wiadomość od Małgosi, w której wiarołomna żona uprzedzi go, że złożyła pozew o rozwód i żąda pełnej opieki nad Zosią (Julia Wróblewska) i Wojtusiem (Franek Korzeniewski).

Tomek oceni, że w walce o dzieci nie ma większych szans. Niespodziewanie Michał zaproponuje mu "polubowne" załatwienie sprawy. Łagoda zechce doprowadzić do sytuacji, w której formalnie opieka będzie należała do Małgosi, ale "nieoficjalnie" zgodzi się, by Zosia została w Polsce aż do studiów. Tomek jego ofertę jednak odrzuci...

Ku przerażeniu Barbary, Lucek nie będzie chciał przyjąć potomka Łagody do rodziny.

Tomek podaruje Agnieszce w prezencie złoty wisiorek.

O ciąży Małgosi zarówno Tomek, jak i Mostowiakowie dowiedzą się od Michała...

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje