Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367431
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Dominika Ostałowska wraca do serialu!

Kiedy Andrzej (Krystian Wieczorek) wpadł w tarapaty przez fałszywe oskarżenia o molestowanie, z odsieczą przybędzie ona, była żona Budzyńskiego - Marta (Dominika Ostałowska).

Na swoim profilu na Instagramie Rafał Mroczek zamieścił fotografię z planu "M jak miłość", którą podpisał:

Reklama

"Dzisiaj na planie 'M jak miłość' mamy dwie Małgorzaty - Rożniatowską i Pieńkowską. Życzę im spełnienia marzeń i dużo sukcesów. Wszystkim Małgorzatom pięknego dnia".

10 czerwca obchodziliśmy bowiem imieniny Małgorzaty. Jednak to nie życzenia przykuły uwagę fanów...

Czujnemu oku śledzących profil Mroczka nie umknęło, że nieco z tyłu na fotografii znajduje się Dominika Ostałowska, czyli serialowa Marta!

Przypomnijmy, że aktorka zniknęła z serialu w ubiegłym roku na skutek decyzji scenarzystów. Marta, po rozwodzie z Andrzejem, wyjechała do... Kolumbii, do swojego syna Łukasza.

"Nie wiem, czy wrócę jeszcze kiedyś do 'M jak miłość'. To pytanie do scenarzystów. Ja jestem dostępna i chętna do grania. Nie zniknęłam z serialu na własną prośbę" - mówiła wówczas Ostałowska w wywiadzie dla "Faktu".

W 2017 roku wątek Marty Mostowiak był coraz bardziej wyciszany. Jednak producenci nie zrezygnowali definitywnie z jego zakończenia. Teraz wiemy, że w jesiennych odcinkach znów zobaczymy ją na ekranie!

W jakich okolicznościach Marta wróci do serialu? Być może będzie zaangażowana w pomoc prawną dla swojego byłego męża, który jest niesłusznie oskarżony o molestowanie. Wszystko okaże się już pod koniec sierpnia!

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje