M jak miłość

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 355986
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Dominika Ostałowska utkwiła w roli Marty Mostowiak?!

Dominika Ostałowska od 2010 roku nie pojawiła się na dużym ekranie. Oprócz "M jak miłość" widzieliśmy ją w zaledwie kilku epizodach. Co dalej z jej karierą?

  Czyżby nad aktorkami grającymi w "M jak miłość" ciążyła klątwa zaszufladkowania w jednej roli? Przestraszyła się jej Joanna Koroniewska, która nie chciała być dłużej Małgosią Chodakowską.

Reklama

Teraz ciemne chmury zbierają się nad Dominiką Ostałowską.

- Od dawna nie dostaje żadnych ciekawych propozycji. Utkwiła w roli Marty Mostowiak - donosi "Rewii" członek ekipy "M jak miłość".

Dominika Ostałowska nie chwyta się każdej okazji, by pojawić się w telewizji. Niedawno przyznała, że mimo wielokrotnych propozycji udziału w "Tańcu z gwiazdami" jest zdecydowaną przeciwniczką programu.

- Tam rzadko kiedy chodzi o to, żeby się dobrze bawić, raczej o to, żeby te wszystkie gwiazdki spektakularnie upokorzyć. Nie jestem masochistką - powiedziała aktorka w rozmowie z "Faktem". - Wielokrotnie otrzymywałam propozycje. Nigdy nawet przez chwilę o tym nie myślałam - wyznała.

Ostatnio, poza "M jak miłość", Ostałowską mogliśmy oglądać w epizodach w "Hotelu 52" i "Prawie Agaty". Jesienią aktorka wystąpi w nowym serialu "O mnie się nie martw". Wcieli się w rolę Elżbiety, klientki głównego bohatera - adwokata Marcina (Stefan Pawłowski).

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość | Dominika Ostałowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje